Şimdi Ara

Acer yeni akılı telefonunu ve giyilebilir teknolojilerini 1 Martta tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Acer yeni akılı telefonunu ve giyilebilir teknolojilerini 1 Martta tanıtacak

1 Martta başlayacak Mobil Dünya Kongresine günler kala heyecanlı bekleyiş sürerken Acer'da Barcelona'da düzenlenecek fuarda yeni ürünler tanıtacağını açıkladı. Bir çok üreticinin ürünlerini görücüye çıkaracağı etkinlikte Acer akıllı telefonları ve giyilebilir teknolojiler ile yer alacak

Acer Malezya Facebook sayfasında #MWC2015 hashtagıyla paylaşılan fotoğraf ise yeni akıllı telefon modelleri hakkında ipuçları veriyor. Paylaşılan görselde ilk olarak kamera sensörü gösterilirken dışarıya büyük sayılabilecek bir çıkıntı yapması dikkat çekiyor. Görselin alt kısımlarında ise tasarım ile ilgili detaylar mevcut. Ayrıca Acer'in hali hazırda liquid leap adında bir akıllı bilekliği bulunuyor, ancak yeni giyilebilir teknolojiler de tanıtacağını açıklayan şirket 1 Martta akıllı bir saat tanıtabilir.

• Böyle markaların akıllı telefon pazarına girmeleri çok sevindirici bir şey.Yıllardır insanlar samsungun takoz telefonlarına hiç olmadık paralar verdiler.
  • usta acar mal telefon ben 8 yıldır yaklaşık 3 defa laptop'nu kullandım belki biraz benim titiz kullanmam belkide acer in sağlamlığı ama acar iyi mal telefondada öyle olacağını düşünüyorum....

• Wp cihazda gelir o halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giyilebilir teknolojide önü açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.