Şimdi Ara

Htc One Lollipop Yaptım Telefon Çıldırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ana eran bildirimleri üzerinden girişte 0,5 ile 1 saniye gecikme oluyor gibime geliyor sanki ama onun dışında şu ana kadar ne işlem yaptıysam telefon o kadar agresifleşti ki anlatamam.bende denemek için quadrant testini yaptım.sonuç beni şaşkına çevirdi.bi hata olabilecek kadar yüksek bir puan yaptı

• Buda antutu puanı.normalde 25-26 bin kadar yapıyordu.fark çok olmasa da bu ugulamada da arta performans gözden kaçmıyor
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Uzun süre lolipop güncellemesini bekleyince oluyor böyle şeyler. Cihaz sevinçten ne yapacağını şaşırmış gibi görünüyor. Biraz sabret 1-2 hafta içinde düzelip normale gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: relais

Uzun süre lolipop güncellemesini bekleyince oluyor böyle şeyler. Cihaz sevinçten ne yapacağını şaşırmış gibi görünüyor. Biraz sabret 1-2 hafta içinde düzelip normale gelir.

Mükemmel yorum..... :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Deme öyle şeyler. Benim bebeşim yapmaz öyle terbiyesizlikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sandalyeden düştüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.