Şimdi Ara

Sandisk 32GB MicroSD Card 37,90 Kargo Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
2.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam, link aşağıdadır. Diğer sitelerde 50 TL civarına geliyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-32gb-microsdhc-30mb-s-hafiza-karti-sdsdql-032g/productDetails.aspx?productId=fthfzsnd32gmcg35&categoryId=60003724&intcamp=GununTeklifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goku2 -- 26 Şubat 2015; 11:43:06 >

• eşime samsung note 2 aldım. onun içinde kullanabilir miyim? ve kullanabilirsem nasıl performans verir? ne dersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eh işte idare edecek bi kart ben 65liraya almıştım 1,5 sene önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette kullanabilirsiniz.
    Bir yılı aşkın süredir kullanıyorum, performansından memnunum.
  • class10 ve sandisk iyidir fiyat güzel
  • Bence de iyi fiyat.kupon ıvır zıvırla bi kombo yapamıyoz mu buna?
  • Sandisk Ultra YENİ 32Gb Class 10 48MB/s 46.73 TL Kargo Dahil

Bu Ürünü tavsiye ederim Hepsi Burada da ki üründen 18 MB/SN Daha hızlı yeni model Tabletimde kullanıyorum son derece memnunum hızından
  • Araca takabilme şansımız var mı acaba ? Dönüştürücü vs mi lazım olur , normal sd kart yuvası var . ?
  • Team marka 39.90 HBde

• bendeki micro sdlerde mi sorun var yoksa herkeste mi oluyor... kingston marka 4gb micro gecen sene bozuldu, transcend marka 8gb micro gecen hafta bozuldu.. 2 yili dolan bozuluyor arkadas...
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Ve en kötüsü bozulan kart ile birlikte verilerin de gitmesi
    Yılda bir bana da oluyor malesef

• fiyat güzel de 32 gb artık yetmiyor, 64 gblerde alınacak düzeye inmeli......

• Sitede ayni üründen 2 tane var.
    Birincisi bu, digeri ise 48 mb/s olan SD kart.
    Arasinda 18 mb/s oynuyor. Yazma ve okuma hizina onem verenler icin diger urun daha avantajli olacaktir.
    Birde ben oneride bulunayim cok acil ihtiyaci olmayan arkadaslar 64 gb olan modelleri takibe alirlarsa daha iyi olur. Cunku hafiza kartlari o kadar cok degistirilen bir sey degil. Bu yuzden yuksek depolama kapasitesine(+64) sahip SD kart alirsaniz uzun vade de daha rahat edersiniz. Cunku gelisen teknoloji dunyasinda 32 gb'lar dahi yetmemeye basladi.
    Örn: 4k video çekimler.
    2 gb ve üstü yüksek boyutlu oyunlar/uygulamalar.(Root atip dosya tasima islemi ile dahili depolama rahatlatilarak SD hafizaya alinabilir)

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk.Armani

Sandisk Ultra YENİ 32Gb Class 10 48MB/s 46.73 TL Kargo Dahil

Bu Ürünü tavsiye ederim Hepsi Burada da ki üründen 18 MB/SN Daha hızlı yeni model Tabletimde kullanıyorum son derece memnunum hızından

bu kart hb de 3-4 hafta boyunca 44 tl den satıldı, 3-4 gün önce bitti kampanyası. 50 küsür olmuş şimdi.

konudaki 32, 44 tlyudi, onu mu alsam 79 luk 64gb olanı mı diye düşünürken bekliyodum :) bir heves 64gb olanda da indirim olmuştu diye girdim ama onda bişey yok :(

• http://www.amazon.com/gp/product/B00BW6KCTU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bunu tavsiye ederim. ben aldım, çok başarılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raspberry Pi 2 ile nasıl gider dostlar, hızı yeter mi?
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    48 mb/s olanı kullanıyorum. ilk senesinde kart kendiliğinden bozuldu garantiden değiştirttim. birkaç android telefonda kendi programı ile test ettim 40 mb hızlarına ulaşmadı. yalnızca laptopta adaptörü ile kullandığımda 40 mb civarını geçti. bunun dışında yazma hızı da normal class 10 hızlarında. ben olsam ucuz olanı alırdım.
  • Foto mak. Ve note 2de kullandim. Gayet yeterli bir kart.

• Beyler gopro 4 black esition icin 64 gb extreme kart lazim. Gecen sandisk aldim extreme 170tl bayildim 60mb yazma hizi vardi heralde gg de satiliyor daha dusukde olabilir. Oneri varsa acigim. En 30 40 mb yazma hizi yetmiyor gopro icin yuksek lazim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.