Şimdi Ara

WhatsApp web sürümü artık Firefox ve Opera üzerinde de çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WhatsApp web sürümü artık Firefox ve Opera üzerinde de çalışıyor

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servislerinden WhatsApp, hatırlayacağınız üzere kısa zaman önce web sürümünü hayata geçirmişti. Daha önce sadece Google Chrome ile kullanılabilen servis, bugün WhatsApp'ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla Firefox ile Opera tarayıcılarıyla da çalışır hale getirildi.

WhatsApp mesajlarının bilgisayarlar üzerinden standart tarayıcılarla kontrol edilmesine imkan veren Web servisi, şimdilik sadece Android, Windows Phone ve BlackBerry cihazlarla QR kod temelli okuma ile çalışma gösterebiliyor. WhatsApp Web için hazırladığımız tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. 

• yandex kim ki zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oldu bu , dandik krom ucubesini kullanmayacağız. Sırf bunun için yuklemiştim tekrar siliyorum. Firefox varken kim krom kullansın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yav sen ne diysen

yandex kim ki zaten

Yandex hem krom hem de opera'nın eklentilerini çalıştırıyor.
    Yandex Rusya, Ukrayna gibi birkaç ülkede aktif durumda. O yüzden yandex genelde yazılmıyor. Ama yandex eklentileri destekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı andan itibaren opera ile çalışıyordu zaten. Masaüstü bildirimleri dahil

Edit:
    aynı haberi dandik haber sitelerinde de görünce ajans haberi olduğu belli oluyor. masa başı yerine bunları deneyen editörleriniz olsa güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikista -- 26 Şubat 2015; 12:51:01 >
  • Ipad'de calissa keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firefox'ta zaten ilk günden beri çalışıyordu, whatsapp web enabler diye eklenti yazılmıştı. Zaten sadece google baskısından ilk çıktığında chrome da çalışıyordu yanlızca.

• Steamin oyun içi browserinda da çalışsa keşke.

• ben symbian kullanıyorum ve symbianda da whatsapp web seçeneği var daha denemedim ama konduğuna göre çalışıyordur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

Steamin oyun içi browserinda da çalışsa keşke.

Chromuim tabanlı o da.

Onda da çalışması lazım aslında ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.