Şimdi Ara

HP Deskjet F2180 Yazıcı Renkli Kartuşu Kullanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yazıcı bi 5-6 yıldır kutusunda yatmakta idi. Sadece iki ayda bir tarayıcısını kullanıyordum. Renkli çıktı alacaktım. Fakat kağıt bomboş geri geldi. kartuş bitti diyerek dolduran garantili bir matbaaya gittim. Tıkanmış olabileceğini ve doldurulamayacağını, renkli kartuşta kırmızının bittiğini söyledi. Fakat bırakın bi bakalım olursa olur dedi. Bıraktım, aldığımda oldu dendi hatta çıktı aldı kartuştan. Kartuşlarda sıkıntı yok.

Eve geldim yazıcıma taktım. Tamam güzel siyah kartuş yazıyor. Fakat renkli kartuş yazmıyor?

Şunları yaptım ama sorunum çözülmedi: Su buharına tuttum ve kartuş düzgün ve dolu. Tıkalı değil. Kurumuşta değil. Kartuşların temas ettiği yeri kolonya aracılığıyla sildim. Hala sadece siyah kartuş yazıyor. Kartuşu resetledim. Tamam artık dolu gösteriyor. Hizalama yaptım. Yazıcı kartuşlarını temizleme yaptım. Driverını defalarca kaldırıp kurdum. Ne yaparsam yapayım halledemedim. Ve bu bana lazım, yardımlarınızı bekliyorum.

(Not: Bir seferinde 5-6 renkli bir sayfayı -sarı,siyah,mor,kırmızı,turuncu- magenta renginde çıkardı. onun dışında başka hiç bir türlü renk kullanmadı)

• up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.