Şimdi Ara

FEM 6'lı netlerimizi yazalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    FEM 6'lıyı çözüyordum ve sınavların sonucunun nasıl olduğunu bilmiyorum hiç. Forumda da böyle bir konu görmedim. Bu nedenle böyle bir başlık açmayı düşündüm. Fazla uzatmadan ben başlıyorum yazmayı:

İlk (sene başında çözdüm): TR 30,25 ; SOS 22,75 ; MAT 24,25 ; FEN 34,25 (388)
    İkinci (1 ay önce çözdüm): TR 33,75 ; SOS 23,75 ; MAT 33,5 ; FEN 33,75 (430)
    Üçüncü: TR 31,5 ; SOS 33,5 ; MAT 33,25 ; FEN 38,75 (451)
    Dördüncü: TR 31,5 ; SOS 29,25 ; MAT 35,75 ; FEN 36,5 (449)
    Beşinci: TR 33,75 ; SOS 28 ; MAT 36,5 ; FEN 33,75 (446) [bence fen YGS düzeyinden yüksek]

Daha dördünü çözdüm, devamını çözünce editlerim. Türkçeler bana zor geldi açıkçası. Normalde 35-36'ların altına pek düşmem ama bu sınavlarda çok değişik paragraf soruları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8994B13F4 -- 3 Mart 2015; 13:49:36 >

• Türkçeside bana gayet zor geliyor,paragraflar uzun ve kapalı oluyorlar inşallah sınavda böyle bir durumla karşılaşmayız,benimde netler senin yaptıkların civarında (130 civarı)
  • Hocam baktım paylaştığınız sayfaya. Öncelikle tebrik ederim gayet güzel netler yapmışsınız bence. Hedefiniz neresi bilmiyorum gerçi ama bence güzel. Matematiğiniz çok iyi gördüğüm kadarıyla, türkçe-sosyal-fen aşağı yukarı aynı yapmışız. Türkçe'ler sanırım size de zor gelmiş. Ben mezunum ama geçen senenin türkçesi hakkında yorum yapamıyorum bu nedenle türkçenin gerçek sınavla olan benzerliği ne kadardır hiç bilmiyorum. Siz de mezunsanız bu konuda bir yorum belirtebilir misiniz?

Bir soru daha sormak isterim. Zaman 16'da ani bir düşüş var, birkaç kişi daha bana önermişti o sınavı çözmemi. Sınavda türkçe için zor demişsiniz, mat-fen nasıl?
  • Fem 6 lıda 3. Sünde 400 yaptım ygsde 400 olur mu mfyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.olandan 68 yaptım
    2.türkçe 32 d 7 y 30net sosyal 30 d 10 y 27.25 matematık 9 d 3 y toplam 65 net bence bunun sosyali zordu
  • ben de 6'lıyı almayı düşünüyorum çözdüğüm zaman editlerim.
  • 109, 121, 127. Digerlerini cözünce editlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr:31

mat:24

sos:28

fen:2

Bugün birinciyi çözdüm.Moral 0.çözmeyin.
  • önemli değil.tıp ankara gazi.zor değil de gereksiz bence , mezun değilim 3 hafta izin aldım okuldan herkes beni mezun sanıyor :D Bence gerçek sınavda türkçe kolay gelir.zaman 16 da türkçe zordu , gereksiz .ani düşüş telaştan oldu 5 dk geç verdiler bana kitapcığı.matta özgün sorular vardı geçekten fen normaldi bence bio biraz bilgi istiyordu.
  • 1 ve 2 çözdüm bugün

1.135 2. 140 geldi tr zor genel olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. 87
    2. 98
    3. 90

• İlk deneme) türkçe :32.5 , matematik :26.75 , sosyal: 30.5
    İkinci deneme ) türkçe : 34.25 , matematik: 33 , sosyal: 26.25
    üçüncü deneme ) türkçe: 31.5 matematik 32 , sosyal 32 fen : -0.25
  • Ben de bugün 4.sünü çözdüm

Türkçe :39-1
    Sosyal :38-2
    Matematik :33-7
    Fen :32-8

Toplam :137.5

Not : PM'den soranlar oldu sözelciyim arkadaşlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPalpitations -- 3 Mart 2015; 20:34:20 >
  • MrPalpitations kullanıcısına yanıt
    Hocam o Türkçe ne öyle, çok iyi yapmışsınız Bir sözelin 32-8 fen yaptığını da ilk defa gördüm bence çok güzel net yapmışsınız. Türkçeniz epey iyi sanırım, size sorular basit mi geliyor? Kaç dakikada çözüyorsunuz türkçeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orancanoren

Hocam o Türkçe ne öyle, çok iyi yapmışsınız Bir sözelin 32-8 fen yaptığını da ilk defa gördüm bence çok güzel net yapmışsınız. Türkçeniz epey iyi sanırım, size sorular basit mi geliyor? Kaç dakikada çözüyorsunuz türkçeyi?

Sözelciyim derken sözelden giricem ilk 100 bursu için giriyorum tıpta okuyorum yani sayisal kokenliyim ama sozelim görüldüğü üzere hep daha iyiydi Türkçe konusuna gelirsek 2014'de 2 yanlış yapmıştım.Türkçe en güvendiğim ders ama kesinlikle kolay gelmiyor baya zorlamislar fakat sağlam bir temelim olunca sadece çözme süresi uzuyor yanlış sayısı genel itibariyle 1-3 arası... Örneğin normalde 30 dk civarında sürerken bu denemede 40 dk sürdü haliyle bu da zaman problemi oluşturuyor çünkü matematik'i 80 dk da anca çözebilen biriyim

40dakikada fen sosyal guzel +30

• ?

80 dk mat 40 dk türkçe geriye 40 dakika kaldı o surede de sosyal ve fen bitirip iyi net yapıyorsun diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 4 Mart 2015; 1:05:22 >
    İnanın ben de aynı durumdayım matematikte. Bu nedenle en son çözüyorum matematiği, hem stres de olmuyor sonra. Benim de 40 dk falan sürüyor bunun türkçesinde birkaç boşla. Hızlı çözmeye alıştırdım kendimi. Ama hızlı çözmek de bir işe yaramamış demek ki bunun türkçesinde Fen ve sosyali ben de aşağı yukarı 40-50 dakikada yapıyorum toplamda. Zaten feni biliyorsanız tak tak gidiyor.

Benim bu denemelerin türkçesinde anlamadığım şu ki ben son 25 yılın türkçe sorularını çözdüm (tamamı değil ama çoğu, devam ediyorum hala) ve yanlış/boş çok az çıkıyor, 40-50 soruda bir gibi bir oranla yanlış ya da boş geldi şimdiye kadar. Diğer denemelerde de fullemişliğim var ve yine diğer denemelerde genelde 36-37 net gelir ancak bu fem 6'lının paragraflarında ayrı bir şey var. Çok kitap okumadım şimdiye kadar (utanarak söylüyorum) ve ben buna bağladım bu durumu. Dil bilgisi soruları kaçmaz bende ama paragraflar kaçıyor bu denemelerde.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.