Şimdi Ara

Apple, otomobil hazırlığında: iCar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
5
Favori
3.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, otomobil hazırlığında: iCar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi ciddi araba üretiyorlar
  • Apple sınırları zorluyor.

• Marka olmak böyle bir şey.

Bakalım.
  • Bu adamların en son yaptığı telefonlar cepte yamulmuyor muydu arabalarını hiç düşünemiyorum..
  • Ooo hemen modifiye yaptiririm.tututututtuuuuututuuuututututuuuu diye ses cikarmiki

• Apple bu işe girmemeli bence
  • Vaybe

• Müziği alabiliyormuyuz çok hoşuma gitti de
  • merak ediyorum insanlar her modelde araçları değiştiricekler mi acaba telefon gibi

• Telefonlarını ,tabletlerini, saatlerinii hatta laptoplarını hatta ve hatta mac pro larını alırız ama Arabasına gücümüz yeteceğiniz sanmıyorum

• Sadece şunu düşünün: iCar Türkiye'de üretilse...

Milyonlarca satacak bir araç ülkemizde üretilse, çok farklı yerlerde olabiliriz. Yeni teknoloji bizzat görür, öğrenir ve benimseriz. Kısa vadede istihdam yaratılır, uzun vadede yerli şirketler kurulur.

Kısacası, hükümetin gelişmekte olan sektörleri yakından takip etmeli ve yatırım çekmelidir.

• Fiyatları uçuk olur.Hem araba konusundada tecrübeleri yok.İlk kazada İphone 6 gibi bükülür :)

• Baba bana icarly al

• 2020 öncesinde çıkmaz, ilk tecrübeleri olduğundan bir sürü prototip geliştirmeleri lazım. Yilların Opel, Mercedes, BMWleri karşısında şu an hiç bir avantajları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 26 Şubat 2015; 22:44:48 >
  • Gelsin arkasina icarsam dunyaya yazcm

• garip kazalar ve arızalara hazır olun... bükülen şasili ilk otomobil iCar... Apple gururla sunar...
  • Apple'ın olduğu yerde şıklık ve kalite vardır. Bize laf düşmez, yaparlar.. çok maşekkatli işler bunlar. Her sektörde olması gereken bir marka. Seçme şansımız olsun bari.
  • 08.08 de nvidia, daytona coupe ile ne yapmış acaba bilen var mı adamların arm çiplerinin özellikle gpu tarafı çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 27 Şubat 2015; 0:13:20 >
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    şimdiki otomobillerin çoğunun şasisi zaten çok dandik, eskitip profil şasi yok ucuz arabalarda kenarları güçlendirilmiş sacdan monokok yapıyorlar, kaldırıma çıksan esner araç. espri tutmadı yani marka fanı değilim ama yapmışken daha kötüsünü ben yapayım leğen plastiğinden şasi, seyir halindeyken motor ısısından eriyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 27 Şubat 2015; 1:38:22 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.