Şimdi Ara

octoshape kuramıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar.diguturkplay de verilen linkte octoshape yi indirdim 800 kb lık bi dosya indi çift tıkaldım sonra lisans anlaşmasını onayladıktan sonra tepki vermiyor hiçbişey gelmiyor kurulumu yapamıyorum yada bir sonraki adımı göremiyorum ne yapmam gerekiyor??

• Öyle kuruluyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en-ertrk E kullanıcısına yanıt
    öyle kuruluyor derken? kardeş hiçbişey gelmiyorki kısa yol yada başka bişey amaç zaten tarayıcıyı açmadan bağlanmak değilmi nasıl bağlancam ?
  • yok öyle bişi tarayıcıyı açmadan bağlanmak diye bi durum yok aynen yüklediniz okadar eklentidir o
  • tamam da kardeş görünürde bir eklenti göremedim nerde acaba o eklenti?
  • Digitürkplay Kanalları açılıyorsa eğer octoshape yüklenmiş demektir. Diğer programlar gibi Kısayol vs beklemene gerek yok.

• octoshape yüklü olmadan öncede açılıyordu ben onu anlamıyorum zaten yükledikten sonra ne değişti diye merak ediyorum ayrıca yayın geriden geliyor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyprk

octoshape yüklü olmadan öncede açılıyordu ben onu anlamıyorum zaten yükledikten sonra ne değişti diye merak ediyorum ayrıca yayın geriden geliyor biraz

Internet üzerinden olduğu için uydu yayınından 45 saniye geç aktarılıyor. Octoshape hd görüntü vermeyi sağlayan bir program diye biliyorum.

• onu yükleyemedim işte kardeş açıklamayı yazdığım gibi tepki vermiyo ayrca herhangi bir eklentide yok onu yüklemeden önce tarayıcıda nasıl açıyosam öyle devam ediyorum canlı destekte bile adamar yardımcı olamadılar yeteri kadar bilgiye sahip değiller çok ilginç adam reset at pc ye sonra yükle diyor klasik türk mantığı teknik servisin söylediğine bakarmısınız bende bilgisayar mühendisiym az çok bilgim var bu uyumluluk problemyle alakalı bişey muhtemelen yani şuan digiturk benim için sınıfta kaldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.