Şimdi Ara

6 mı 6 Plus mı ? 6 PLUS 64gb ALINDI :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şu anda iphone 6 şarj olarak günü tamamlıyor gözükse de ileride yazılım güncellemeleri ile şarj ömrü baya bi azalacaktır
    iphone 5 te ilk zamanlar günü az çok çıkarabiliyordu şimdi ise kesinlikle günü çıkarmıyor
    taşıma sıkıntım olmaz diyorsan 6 plus al en azından kafan şarj konusunda rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanJan93

O tarz kılıflara ben güvenmiyorum açıkcası. Bende ucuz öyle bi kılıf aldım inanır mısın takarken telefonu çizdi. Başlarım böyle işe dedim bıraktım :) ben öyle ince kılıflara güvenemiyorum artık iPhone5'te yeterince tecrübem oldu :))) şeffaf bile olsa koruma kısmı olmuyor onların. Telefon düştü mü pert yani kaçarı yok :))

mesela şu kılıf güzelmiş. Marka spigen,tüm etrafını kapatıyor fiyatta uygun. Kadıköyden bunun çakmasını alsam gene 25-30 lira isterler. En azından spigen olur :) beğendim bunu cihazı aldığım gün verecem siparişini.

http://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-6-plus-capsule-series-crystal-clear-pet-kilif-sgp10886/productDetails.aspx?productId=telkilsgp10886&categoryId=16102&SKU=TELKILSGP10886

• Lansmandan hemen sonra cihaz kalmadı, gün verdiler daha sonra aradıklarında ellerinde iPhone 6 64 GB Gold kaldığını söylediler. 4 defa mağazan çıkıp geri girdim neyse verin alıyorum dedim, Cihaz 128 gb Silver çıktı :D

Neyse dedim iPhone 5S'i sattığım için 3 hafta daha iPhone olmadan beklemendense aldım. 5-6 ay kulandım sanıyorum, zam gelince sattım cihazı. Plus Gold 64GB aldım,Her iki cihazı da kulanmış birisi olarak Plus'ın ekranı ve imaj sabitleme teknolojisi için bile kullanılır. Ama iPhone 6 çok daha seri bir cihaz Plus'a RAM az gelmiş:)
  • İ6 + biraz android telefon gibi duruyor.. Kasa büyüdükçe kalite o oranda azalıyor gibi.. Tamam piline ekranına söyleyecek sözüm yok amma velakin çok kaba be arkadaş.. İphone dedin mi ideal boyutta olur o da olmadı 5 olur.. Bende hali hazırda ipad air var zaten o nedenle film oyun vb.. işleri onunla hallediyorum günlük yaşantımda günü kurtarsa yeter diyerek mart ayının ilk haftası kısmetse akasya'dan i6 64 alacağım.. Kimisi dizi izliyorum film izliyorum falan diyor yahu bir dizi bir film için de o telefona o kadar para verilmez.. dizi film izlemek için kıytırık bir android telefon alsanız kaba ekranlı o bile işinizi görür..
  • Büyük ekran seviyorsanız 6 plus,büyük ekran olsa da olur olmasa da olur diyorsanız iPhone 6 tavsiye ederim.
  • 5S 64 gb diyorum ben
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    Zaten 39 TL'ymiş çakmayı almaya gerek yok gibi :) değilde ben deri kılıfa 110 TL verdim
  • 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankhamon

İ6 + biraz android telefon gibi duruyor.. Kasa büyüdükçe kalite o oranda azalıyor gibi.. Tamam piline ekranına söyleyecek sözüm yok amma velakin çok kaba be arkadaş.. İphone dedin mi ideal boyutta olur o da olmadı 5 olur.. Bende hali hazırda ipad air var zaten o nedenle film oyun vb.. işleri onunla hallediyorum günlük yaşantımda günü kurtarsa yeter diyerek mart ayının ilk haftası kısmetse akasya'dan i6 64 alacağım.. Kimisi dizi izliyorum film izliyorum falan diyor yahu bir dizi bir film için de o telefona o kadar para verilmez.. dizi film izlemek için kıytırık bir android telefon alsanız kaba ekranlı o bile işinizi görür..

Bana da öyle geliyor. Ben bu telefonlara verilen paralara hala alışamadım. iPhone 6 16GB bile 2,500 TL ve yorumları okurken milletin bakkaldan ekmek alır gibi telefon aldığını okudum. Eminim çoğu kişi bile PC'ye o kadar para vermemiştir.

Aslında Zenfone 6 bile şurada yorum yapan kişilerin ihtiyacını çok rahat görür. Fiyatı da 800 TL.

• Bence samsun galaxy s6 almalısın apple çöp.

Şaka şaka iphone 6 kullanıyorum bende 6 al plus alma

• 6 bile bükülüyosa 6 Plus'ı düşünemiyorum.6 bence ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

6 bile bükülüyosa 6 Plus'ı düşünemiyorum.6 bence ideal

Hocam aluminyum kasaya sahip cihazlar. İki elinize alip bukmek isteseniz tabiki bukulur insan gucu gayet yeterli.

Arka ceptede bukulmesi normal malum oturma organimiz :) biraz oval oldugundan ordada baski yiyor.

Bukulmeyle ilgili sorunum yok.

Plus istiyorum cunku ekran buyuk,batarya uzun sureli.

6 istiyorum cunku cebe sigiyor,kullanimi kolay.

Bu avantajlardan hangisi isime geliyorsa onu alicam ama acik konusayim sirf bataryasiyla bile plus one cikiyor.

• 5i kullanmaya devam edin ben de 6 var o bile büyük geliyor. 5le 6 arasında kayda değer bir fark yok bir parmak izi için telefon değiştirmeye değmez.6 plus cok saçma bir telefon oldu olacak ipadi kulağınıza tutun aynı hesap

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

6 bile bükülüyosa 6 Plus'ı düşünemiyorum.6 bence ideal

Hocam aluminyum kasaya sahip cihazlar. İki elinize alip bukmek isteseniz tabiki bukulur insan gucu gayet yeterli.

Arka ceptede bukulmesi normal malum oturma organimiz :) biraz oval oldugundan ordada baski yiyor.

Bukulmeyle ilgili sorunum yok.

Plus istiyorum cunku ekran buyuk,batarya uzun sureli.

6 istiyorum cunku cebe sigiyor,kullanimi kolay.

Bu avantajlardan hangisi isime geliyorsa onu alicam ama acik konusayim sirf bataryasiyla bile plus one cikiyor.

Hocam belliki batarya konsunda lanet etme boyutuna gelmissin ama ben yapı itibariyle baya büyük ele sahip olmama rağmen 6 yı anca kullanabılıyorum.6 Plus seni kullanımda çok yorar.Kararını iyi verki sonradan keşke deyip pişman olma hocam.Şimdiden hayırlı olsun

• Plus şarjı iyi ve ipad hissi veriyor

• Arkadaslar karar verdim sanirim.

5 ide sattim yarin kargolicam.

6 plus 64 gb aklima yatti. Suan kararsizligim renk konusunda. Silver mi space gray mi :)) hep
    Siyah kullandim iphone u sanirim beyaz istiyorum bu sefer.

• 3 aydır iphone 6 128 gb kullanıyordum, bugun iphone 6 plus 64 gb ile takasladım dünya varmış dedim, şarj anlamında plus çok çok çok başarılı.. iyikide plus almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

3 aydır iphone 6 128 gb kullanıyordum, bugun iphone 6 plus 64 gb ile takasladım dünya varmış dedim, şarj anlamında plus çok çok çok başarılı.. iyikide plus almışım.

Yorumlar arasinda beni en cok etkileyen bi arkadasin "6 sarji simdilik seni tatmin eder ama 1 yil sora senin 5 ten farksiz olcak" yorumuydu. Arastiriyorum 2 gundur gercekten bu kdr para vermislen plus almak daha mantikli

Sizin yorumla beraber 6 alip pisman olup plus a gecenleride okudum baya.

Plus alicam. Alisamazsam 6 ya donmek daha kolay..

• Plus 64. Şahsen en ideali

• herkes kullandığı cihazı övmüş.objektif yorum yapayım.taşınabilirlik,rahat kullanım istiyosanız ip6 alın.yok taşıma problem değil dizi film izlerim diyosanız ip6 plus alın.şarj olarak fark var ama yoğun kullanımda fark etmiyor.bende ip6 dayımda plus var arada sadece 1 saatlik kullanım farkı ortaya çıkıyor.ayrıca ip6 nın bataryasıda gayet yeterli.5 bile yetiyosa size 6 serisi uçurur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.