Şimdi Ara

z3 mü LG G3 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha önce bir konu açıp aklımdaki telefon modellerini söylemiştim şimdi 2 si arasında kaldım onun da nedeni şu;

Şimdi telefonu turkcellden alacagım malesef taksit imkanı bir tek onda var artık. o yüzden piyasa değerinden yüksek gelecek bana telefon. Turkcellden alacagım için z3 nün bana fiyatı 2600 tlyi buluyor Lg g3 32 gblıkda 2200 e tekabül ediyor. g3 32 gb seçmemin nedeni o modelin raminin 3 gb olması 16lıkda ram 2 gb. Şimdi sizce hangisini almayalım z3 e 2600 vermek değermi yoksa lg g3 mü almayalım ?

• Z2 ve Z3 her açıdan aynı nerdeyse.Bi özelliklerine bak.Z2 daha ucuz olacağı için Z2 al bence.G3 kendi fikrimce 5 para etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

Z2 ve Z3 her açıdan aynı nerdeyse.Bi özelliklerine bak.Z2 daha ucuz olacağı için Z2 al bence.G3 kendi fikrimce 5 para etmez

z2 de sanırım turkcell kampanyası bitmiş sitelerinde bulamadım kampanya detaylarını
  • Kardeşim taksitle alacaksın telefonu öyle söylemişsin.Sana şunu söylim o zaman, o taksitler bitmeden G3 ü duvara vurmak isteyebilirsin.O kadar para bayıldığın cihaz da donma ve kasma görmek hiç boşuna gitmez + çok dandik hissi veriyor eline aldığında 10 cm den düşse ekran patlayacak gibi sanki.Ama Z3 alırsan ( Z2 yokmuş) bana dua edersin :) Hani altında mercedes varken insana bi güven gelir ya aynı o şekil sony kullanmak.Yere düşse yer kırılır :) Performans olarakta ikiside birbirine çok yakın performanslar verir.Sen git ikisinide bi al eline anlayacaksın ne demek istediğimi.

Not:Bende İphone alma sürecindeyim şu sıralar fanboy falana değilim
  • quote:

Kardeşim taksitle alacaksın telefonu öyle söylemişsin.Sana şunu söylim o zaman, o taksitler bitmeden G3 ü duvara vurmak isteyebilirsin.O kadar para bayıldığın cihaz da donma ve kasma görmek hiç boşuna gitmez + çok dandik hissi veriyor eline aldığında 10 cm den düşse ekran patlayacak gibi sanki.Ama Z3 alırsan ( Z2 yokmuş) bana dua edersin :) Hani altında mercedes varken insana bi güven gelir ya aynı o şekil sony kullanmak.Yere düşse yer kırılır :) Performans olarakta ikiside birbirine çok yakın performanslar verir.Sen git ikisinide bi al eline anlayacaksın ne demek istediğimi.

Not:Bende İphone alma sürecindeyim şu sıralar fanboy falana değilim

teşekkür ederim kardeşim bende z3 almak istiyorumda işte taksitle olduğu için piyasa fiyatı 2000-2200 arası değişen telefona 2600 vermek istemiyorum açıkcası yani vereceksemde değsin istiyorum.

• Haklısın o yüzden taksit öderken pişman olmayacağın cihazlara yönel.İphone düşünmüyor musun ?
  • quote:

Haklısın o yüzden taksit öderken pişman olmayacağın cihazlara yönel.İphone düşünmüyor musun ?

yok ya çok karışık geliyor bana :D
  • İlginç.Piyasadaki en basit işletim sistemi İOS aslında :) ve de en uzun ömürlü diyebilirim
  • quote:

İlginç.Piyasadaki en basit işletim sistemi İOS aslında :) ve de en uzun ömürlü diyebilirim

bilmiyorum valla ısınamadım hiç iphone ben elime alıp kurcalamışlığım bile yoktur :)
  • Doğrudur.Biraz ilgin olsa sana İphone 5s önerebilirdim ya da büyük ekran için İphone 6.Sen iyice düşün ne bilim git incele cihazları youtube den karşılaştırmaları falan izle.sonra karar ver sonuçta 2,5 bin tl kolay kazanılmıyor.İyi forumlar
  • Z3 G3'ten daha üstün cihaz. G3'ün Sony tarafındaki rakibi Z2.

Z3'ün piyasa fiyatı 1800, senin alacağın fiyat 2600; fark 800TL.

G3'ün (32GB) piyasa fiyatı 1300, senin alacağın fiyat 2200; fark 900TL.

Z3 alırsan daha az zarar ediyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Z3 G3'ten daha üstün cihaz. G3'ün Sony tarafındaki rakibi Z2.

teşekkürler fikrin için kardeşim. başka önerebileceğin telefon modeli varmı bunlara denk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amat000

quote:

teşekkürler fikrin için kardeşim. başka önerebileceğin telefon modeli varmı bunlara denk ?

s5 oneririm bu sefer olmus touchwiz gercekten gecen zamanda dahada yol katedecektir bol guncelleme alacaktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: amat000

quote:

Turkcellden alacağın için hangi cihazlar var tam bilmiyorum. Mesela Z2 fiyatı uygunsa alınabilir. Htc one E8, Htc Desire Eye alınabilir, tabi fiyatlarına göre.

Bu kadar para versem iPhone 6 alırdım, hem fazla zarar etmemiş olurdum. iPhone 6 da başarılı ve çok hızlı bir cihaz.

• Tasarım konusunda bence G3 daha önde fakat telefon plastik premium hissi vermiyor.Z3 premium hissi veriyor.Stabilite konusunda Z3 daha öndedir,Sony'nin arayüzü gayet stabildir.Lg'nin arayüzü Sony kadar stabil değildir ve 2k ekran yüzünden çok zorlanmaktadır.Sağlamlık konusunda Z3 çok daha öndedir.Müzik konusunda ise G3 daha iyi olduğu söylenebilir.Karar sizin.
  • amat000 A kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle z3 almanızı tavsiye ederim gerçekten mükemmel bir telefon.

• önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
  • Z2 bile daha iydir g3 ten

• Z3 her anlamda mukemmel

• Evkur z2 yi 10 taksit 1700 liraya, z3 ü 2300 liraya veriyordu. Bu fiyatlar en azından senin verdiğin fiyattan daha makul

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.