Şimdi Ara

Aziz Yıldırım Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önceki röportajında herkesin gözden kaçırdığı kritik cümle:
    Gençlerbirliği maçında hakem kötü yönetiyordu. devre arası gittim. onu UYARDIM. düzgün maç yönet dedim. ikinci yarı çıktı düzgün yönetti.

Gençlerbirliği maçında çalınan penaltıya bakalım.

işte aziz yıldırımın bahsettiği adam gibi maç yönetimi budur :

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/226583/alper-potukun-kendini-yere-atarak-penalti-almasi

bunu yapmayan özgür yankaya da resmen taraftarın önüne atıldı. evet tff mhk ve hakemler bir kez daha bu hafta konya maçında ADAMLIK sınavından geçecekler. merakla bekliyoruz

• Bedavadan maç kazanmaya iyi alıştılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo gelsin bedava penaltilarrrrr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Yilmaz in kendini yere attigi penaltiyi unutmadik

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Burak Yilmaz in kendini yere attigi penaltiyi unutmadik

Son maçta hatırlattı dimi?
  • Net penaltı fenere olunca haksız oluyor. Yüzde yüz gole giden atağı orta sahada yapılan fual ile kesen hakem vermesi gereken sarı kartı 4. hakemin bile bas bas bağırmasına rağmen veremiyor. Bu hakem harika yönetmiş oluyor. Böylelerinin oldugu lige Aziz YILDIRIM az bile haksız yere şikeden yattı zaten bu sene şike yapmalı hakem satın almalı rakip satın almalı. Satılıkların oldugu yerde satılan tarafta olmaktansa alan taraf olmak her zaman iyidir keza kimsenin adalet istediği yok herkes hep bana hep bana diyor.
  • quote:

Sen önce Ba'nın eline çarpıp verilmeyen penaltıyı, gol yediğinizde havadan ofsayt çalınıp iptal edilen gollerin hesabını ver.Fazla konuşmayın.
  • quote:

Bursa maçındaki Kerim'in penaltısını unuttun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Net penaltı fenere olunca haksız oluyor. Yüzde yüz gole giden atağı orta sahada yapılan fual ile kesen hakem vermesi gereken sarı kartı 4. hakemin bile bas bas bağırmasına rağmen veremiyor. Bu hakem harika yönetmiş oluyor. Böylelerinin oldugu lige Aziz YILDIRIM az bile haksız yere şikeden yattı zaten bu sene şike yapmalı hakem satın almalı rakip satın almalı. Satılıkların oldugu yerde satılan tarafta olmaktansa alan taraf olmak her zaman iyidir keza kimsenin adalet istediği yok herkes hep bana hep bana diyor.

Boş davul ses çıkarır öyle mesajında

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Bursa maçındaki Kerim'in penaltısını unuttun mu ?

O net penaltıydı tamam mı .s .s

• Resimlere bakınca fenerli oyuncu ayağını takmış gibi geliyor. Adam sırtı dönük mü faul yapmış? Resim yerine video koysaydın keşke. Resimden yorum yapmak ne derece doğru.

• bütün herkesin derdi fener olmuş senelerdir bu böyle çırpınmaya devam beyler
  • alper düşmeye başladıktan sonra adamın ayağı oraya denk geliyor.
    videoda 4. saniyede alper oscarlık düşmeye başlıyor. 5. saniyede de ayağını geride unutan alperin ayağına dokunuyor. gerçek budur. videoyu izlerken hala bunu göremiyorsanız size iyi bir göz uzmanı ya da psikiyatri uzmanı önerebilirim.
  •  Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi
     Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi
     Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi

Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi Aziz Yıldırım  Gençlerbirliği maçında Alper Potuk a çalınan penaltı sayemde demeye getirdi

• Aziz Yıldırım'ı GS çıldırttı yıllarca bu işleri siz iyi kotardınız
  • konu fenere verilen penaltı, bjkli arkadaşlar hala burak yılmaz diyor...
  • quote:

Bu sene fenerden de betersiniz aslan demirören farklı şekilde telafi ediyor küskünlükleri.

Ayrıca Burak bir penaltı aldı geçen sene oluşan algıdan her maç 5-6 net penaltısı es geçiliyor.

Neyse delikanlı DURDURAMAYACAKSINIZ
  • Yahu bize haksız penaltı veriyorlar deseler ne demeseler ne..

Penaltı konusunda son yıllarda en kazançlı takım Galatasaray dır ... Bunun başka bir seçeneği yok . Sadece bu yıla bakıp karar verenler herhalde bu yıl takım tutmaya başladılar .

• Ağlamayı izlemek kadar zevki bişey yok klüp başkanı değil eğlence şeysi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.