Şimdi Ara

FM 2015'mi FM 2014'mü hangisini alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Ben daha önce FM 2012 oynadım ve oyunu çok beğendim için FM 2013 almıştım..Ama bilgisayarım kaldırmadığı için oynayamadım.Şimdi yeni bilgisayar alacağım.Bilgisayarı aldıktan sonra FM 2014 veya FM 2015 alacağım.Sizce hangisini ne zaman alayım?(Not:Hangisini alayım derken oynanış ve zorluk açısından şartlara göre hangisi?Ayrıca ne zaman derken daha önce Fm 2012 oynarken ''Devre Arası Güncellemesinden'' önce almıştım.Ben oyuna başladıktan 2 hafta sonra güncelleme geldi.Benim 2 haftalık ilerlemem boşa gitmiş oldu.Yeniden oynamam gerekti.FM 2014'ü alıp güncelleme beklemek gibi birşey olmasın mı?Yoksa FM 2015'i alıp güncelleme beklemek gibi birşey olsun mu?Özellikle FM 2015 almamı önerecek olanlar güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair bir tahmini zaman vermelerini istiyorum.Ona göre oyunu alacağım.)Cevaplarınızı bekliyorum.

• tabiki 2015. 2014e göre daha iyi kesinlikle bu oyun. maç motoruda geliştirilmiş bir senede.
  • 15 al steamda güncelleme steamdan indirilebiliyomuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2015, bu soru soruluyor...
    (cevap yorumumda gizli )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_Aragorn -- 28 Şubat 2015; 19:35:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.