Şimdi Ara

HTC One M9 modelinin tüm detayları ortaya koyan 3 reklam videosu sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One M9 modelinin tüm detayları ortaya koyan 3 reklam videosu sızdırıldı

*Görsel videodan alınmıştır.

Mobil dünya kongresi yaklaşırken sızdırılan bilgilerden en çok başı ağrıyan şirket belkide HTC oldu. Daha önce tasarımı,basın görselleri, duvar kağıtları sızdırılan cihazın bu kez ise 3 adet reklam videosu sızdırıldı. Sızdırılan ilk videoda ise kamera özelliklerinin üzerinde duruluyor. Çekim kalitesine ve karanlıkta daha parlak fotoğraflar çekebilen ön kameraya vurgu yapılırken fotoğraf düzenleme ile ilgili yeni özellikler de gösteriliyor.

Paylaşılan ikinci videoda ise yine tema oluşturma özelliği üzerinde duruluyor. Reklamda bir kadının temanın ikonlarını ve arka planını ayarlayarak kendine özel bir temayı yaratması ve ardından Sense arayüzünden yakındaki restorantlar hakkında bilgi alması gösteriliyor.

Sızdırılan üçüncü video tanıtım videosu olurken videoda cihazın iki renkli metal kaplamaya sahip olduğu görülüyor. Ayrıca videoda kolay değiştirilebilen tema seçenekleri HTC Sense arayüzünün yeni özellikleri, 4 ultra megapiksel ön kamera, 20 MP arka kamera, yeni Boomsound teknolojisi ve müzik paylaşabilme özelliği gösteriliyor.

Upleaks'ın sızdırdığı üç videoyu arka arkaya eklenmiş tek bir video şeklinde aşağıdan izleyebilirsiniz. (Yalnızca son videoda ses bulunuyor)

• eh idare eder
  • Kasanın tasarımı. :(

• Kamera özellikleri eğlenceli görünüyor. Yalnız Tasarım pek hoşuma gitmedi(arka kameranın büyük olmasından dolayı)

• Biraz iricenemi olmuş ne :)

• siyah bar olmamış.

tasarım gene hayal kırıklığı. buda iphone 6s e yarayacak
  • Tasarımı hoşuma gitmedi, arkadaki kocaman kare kamera çerçevesi hoş durmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım olarak geriye gitmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön kısımdaki htc yazısını kaldırıp ekrana dönüştürseler daha güzel olur. bir de arka kamera karesel değilde dairesel olsa daha güzel olurmuş. ama tasarım yine de güzel bence. reklamı beğenmedim.
  • M9 bu ise şaka gibi cidden hala o ekranin yanlarinda ki siyah bant ve htc logosu hoparlörler uç kısımlara birlestirilmemis, 5 inc lik telefon oluyor sana 4.5 inc bir de utanmadan sıkılmadan bu telefona 2.500 civari para istiyorlar isin aci tarafi bunlari bile bile bu telefonu alanlar olacak, htc bu sikayetlerin hepsini bildigi halde telefonu gelistirme geregi bile duymuyor kendi musterisine saygisi yok bir kere, insan utanir biraz telefonu bu tasarim ile cikarmaya telefonu gelistirmek sadece donanim ile olmuyor maalesef.

• iphone 9 desem yeri :)

• öndeki htc yazan yer gidene kadar bekleyeceğim..

• Tüm detaylar demişsin de fiyat en önemli detaydır. ben göremedim.

• M7 kullanıcısıyım, m9 için umutluydum ama beğenmedim M8'i de beğenmemiştim. M7'nin üzerine çıkamadılar. Çerçeve konusundaki eleştirilere katılıyorum. Metal kısmı azaltamıyorsa da en azından siyah alanlar azaltılmalıydı. Bu haliyle işlemci ram dışında m8'den farkı yok. Umarım sızıntılar fake çıkar fakat gerçek olması %90 gibi.

• Yine mi ikinci bir siyah iç çerçeve. Bu HTC'den adam olmaz.

• Evleaks ın paylaştığı gibi olmalıydı

• Daha önce de yazdım Sony ve LG cephesinden bi haber yok çünkü adamlar Samsung'dan gelecek haberi ürünü bekliyor, HTC ise işi aceleye getirerek hali hazırda bekleyen müşterisini hayal kırıklığına uğrattı.

HTC biraz acele etti bana göre ama M7 kullanıcıları bu telefonu tercih edebilirler fakat M8 kullanıcılarının aynı tercihi yapacağını sanmıyorum.

Alt ve üst köşelerinde ki hoparlörleri vede iPhone gibi ortada özçekim kamerası bulunan konsept tasarıma gerçekten hayran olmuştum ve dedimki bunun iddia edilen 5.9 inç plus modeli çıksın almayı düşünürüm.

• M7, M8 kullanmış biri olarak söylüyorum tasarım berbat..
    Firma kendini batırmak için elinden geleni yapıyor gerek satış sonrası destek olsun gerek tasarım gerek kamera..
    İnsan biraz youtube daki m9 için hazırlanan concept videoları izler onlardan feyz alır tasarım olarak.
  • Çok istemiştim htc almak ama sanırım note 4 alacağım

• Kamera ve sense arayuzu hoşuma gitti.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.