Şimdi Ara

İkna kampanyam bitiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta sonra ikna kampanyam bitiyor. İkna ile 6 aydır 16 Mbps ve 50 gb akk var ve 30 ödüyordum (+5 tl ttnet alo).

İkna kampanyam bitiyor

Aklımda şu Fiberin Kralı Kampanyası var.http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/fiberin-krali-kampanyasi.aspx

İkna kampanyam bitiyor

1) Şimdi benim bir modem var en nihayetinde, bununla birlikte verilen modemi fiyattan düşsek 45e kapatabilir miyim 24 Mbps ve 75 akk'nı?

2) Bu kampanya yeni müşterilere mi açık, eski müşteri yararlanabilir mi?

3)
     İkna kampanyam bitiyor

Ttnet alo ekim ayına kadar 5 liraya anlaşmıştım. Yeni tarifelere geçişte nasıl bir yol izlenecek? Misal bu kampanyada 49 tl diyor, benim zaten sabit ücret kampanyam var 5 liraya. Eylül ayından sonra kampanya bitince nasıl oluyor, yaşayan var mı?

Teşekkürler.

Edit: Bugün TTnet il müdürlüğüne gittim ve anca şuna geçebilirsiniz dediler. Bu da pahalı geldi bana...

İkna kampanyam bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeagle -- 25 Şubat 2015; 0:50:25 >

• Hocam bu kampanyayı yeni müşteriler alabilir.

Şuanda taahhüt devam ettiği için online işlem merkezinde geçebileceğiniz üst paketler görünüyor, taahhüt bitince müdürlüğe tekrar uğrayın..

Sadece internet hattınıza taahhüt vereceğiniz için Ttnet alo taahhütünüz etkilenmez, aynen kullanmaya devam edersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 25 Şubat 2015; 8:10:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.