Şimdi Ara

LG üst segment akıllı saati G Watch Urbane'in videosunu yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG üst segment akıllı saati G Watch Urbane'in videosunu yayınladı

LG'nin metal kasalı yeni akıllı saati G Watch Urbane'i duyurulduğunda bu bağlantıda sizlerle paylaşmıştık. LG bu kez yeni üst segmentteki akıllı saat modelinin videosunu kullanıcılarla paylaştı. Şık tasarımıyla dikkat çeken saat metal gövdeye sahip altın ve gümüş renklere sahip. 

Ayrıca yayınlanan videoda saatin kordonlarının da değiştirilebildiği görülüyor, ayrıca saatin alt kısmındaki sarj giriş yerleri de sarj etmek için ekstra bir aparat gerektiğine işaret ediyor. Snapdragon 400 çipsete sahip akıllı saat ayrıca 1.3 inçlik yuvarlak ekran, 512 MB sistem belleği , 4 GB dahili depolama alanı gibi bir saate göre yüksek sayılacak teknik özelliklere sahip. 410 mAh bataryaya sahip akıllı saat Android Wear işletim sistemi ile gelecek ve IP-67 sertifikasına sahip olacak. Bu sertifika saatin su geçirmez özellikte olacağı anlamına geliyor. Saatin fiyatının ve çıkış tarihinin mobil dünya kongresinde açıklanması bekleniyor

• Akıllı saat dediğin işte bu olmalı. Hem ultra şık, hemde fonksiyonel. Ufak ufak akıllı saat denince halkın ne hayal ettiğini anladı üreticiler ve mühendisler...

• Güzel reklam. Saat de çok şık.
    Altın renginde olanın rengi de ne hoş renk olmuş.
    Gel beni al diyor resmen.

• Oha çok iyi duruyor.

• Hep bu tarz bişey bekliyodum mükemmel tek kelimeyle

• Saat gibi saat l ! Olmasi gereken tasarimlar iste bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat güzelde sarz pim leri altta .terleyince birbirene parazit yapip iki günde bozulmasin

• böyle cihazlar nfc ile kablosus sarz teknolojosono kullanmasi lazim

• En sonunda biri bizi anlamış, arkadaşım saati aksesuar olarak kullanıyorum ben aynı zamanda şık gözükmesi lazım. Swiss Watch gibi durması lazım, Casio'nun hesap makineli saati gibi değil

• Renk altın değil sanırım. Bronz rengi. Ama saat hoş.
  • Az önce altına yorum yazdığım Pebble akıllı saatle karşılaştırdım da bu bmw o şahin gibi olmuş

E haliyle fiyat uçuk olmuş oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağzım açık izledm resmen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.