Şimdi Ara

Superonline ile ilgili yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım geçen 20 ping ile league of legends oynayacagım artık dedi. Dedim nası oldu, dedi işte superonlineye geçiyoruz. Benim de ping sorunum vardı şuan TTNET abonesiyim ve çok pişmanım. Yaklaşık 50-60 tllik fatura her ay artıp azalıyor (sınırsız internet). Bu ay 120 tl gelmiş. Benim fazla bilgim yoktur mgbit ile felan o yüzden şöyle anlatayım size PC'de LoL oyunu, Skype, Yandex browser açık kalsa ben LoL'de 50-60 ping alsam (en fazla 70 alayım o yeter zaten bana) internet hızı iyi olsa şu 150 pingden kurtulsam acaba hangi paketi alabilirim?
    Kısacası: LOL'de en fazla 70 ping almam için hangi superonline paketini almam gerekir? Az önce aileme sordum fiber varmış binada. Yalova'dayım. Lütfen yardımcı olun teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formenos123 -- 25 Şubat 2015; 0:04:28 >

• bizde fiber dün geldi. az önce süpoeronline hk araştırma yaptım ancak söylenenlere göre türkcell süperonline fiberin yut dışındaki ping değeri ttnet adsl den daha kötüymüş. sende bi araştır.
  • 20 ping biraz fazla uçuk olmuş. TR serverında en düşük 44 ping gördüm ben EUW ise 50-60 arası değişiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.