Şimdi Ara

tt net hesabı ile başka bir noktandan modemden giriş yapılabilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar başlıkta pek açık yazamadım yani tam nasıl yazmam gerektiğini bulamadım.

Sormak istediğim şu babamın yerinde kullandığı kendi adına ttneti bulunmakta evdede benim kendi adıma kullandığım internet bulunmakta. İşyerinde bulunan ttnetin kullancı adı ve şifresini evdeki modemde arayüze girsem o internetten hizmet alabilrmiyim ?

umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir şimdiden teşekkürler.

• Hayır. Port hata sayfasına yönlendirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    çoook eskilerden oluyordu.. O zamanlar akk muhabbetide yoktu. Düşün ne kadar uzun zaman önce :)

Şimdilerde olmuyor... yani olmuyordu .Sonrandan tekrar aktif oldumu bilmiyorum.
  • Böyle birşey imkansız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    düşündüm de cidden baya uzun bir zaman önceymiş :))

Teşekkürler cevap için istediğim cevap olmadı ama neyse artık :)
  • bundan 3 yıl once universitede eve cıktık ttnet kullanmaya basladık.Memlekette turknet kullanıyordum ve modemi eve gitirdim fakat turknet kullanıcı adı şifresi kayıtlıydı ama internete bağlanıyordu
  • Teknik olarak mumkun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Herkese iyi akşamlar başlıkta pek açık yazamadım yani tam nasıl yazmam gerektiğini bulamadım.

Sormak istediğim şu babamın iş yerinde kullandığı kendi adına ttneti bulunmakta evdede benim kendi adıma kullandığım internet bulunmakta. İşyerinde bulunan ttnetin kullancı adı ve şifresini evdeki modemde arayüze girsem o internetten hizmet alabilrmiyim ?

umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir şimdiden teşekkürler.

Buradaki çok bilmişlerin imkansız yorumlarına bakma, aynı santral içerisinde iki farklı lokasyonda bu işi denedim olmuştu. Hatta birisi vodafone'du diğeri TTNET idi.
  • Olması gereken şey budur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oluyor arada eski santrallerde hala rastlanıyor bu durumlara.. 2 hafta felan önce elimde kalan adsl2 airties modemi bir arkadaşa sattım bizzat gidip bağladım telefon hattına takar takmaz ip aldı benim kullanıcı ismim ve şifremle bağlanmıştı
    tabii hemen resetledim orada modemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 28 Şubat 2015; 0:30:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.