Şimdi Ara

agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese iyi aksamlar 2006 model vitec 2 ls model sag arkadan hasarli 140 bin kmde bi arac kaldirima cikip savuruyo arkadan gelen arac duramiyo ve bu araca carpiyo iki hava yastigida aciliyo resimleri yuklemeye calisacagim motor saglikli herseyi bitince yaklasik 18000 lira civari trafige cikar gibi sizce degermi
    Not:ticari amacli dusunmuyorum biniciyim belki ilerde bi kac sene sonra dusunebilirim...
    Simdiden herkese tesekkurler tavsiyelerinizi bekliyorum....
     agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var agar hasar kaydi var 2006 vitec 2 tavsiyelerinize ihtiyacim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu tavsiyesi olan....

• Bence bulaşma.
  • bu araç yansa, iskeleti çıksa, şasi parçalansa ne çıkar?

yine en az 30 bine satılır yaptırdıktan sonra.
  • Tesekkur ederim yorumunuz icin ama yurdum insani iste bes yil once hasar kaydi vardi sanki usta iyi derse iyi kotu dese kotuydu

• hboluk H kullanıcısına yanıt
    neden boyle dusunuyosunuz acaba @hboluk

• Ben sizin yerinizde olsam hiç uğraşmazdım.
    Böyle durumlarda araçlarla çok içli dışlı olan insanlar uğraşır.Yani yolda giderken bir sıkıntı olsa kendi toparladığı için neden sorun olduğunu bilebilecek biri.

Bu araca öyle bir masraf yapılacağına ikinci el çok daha güzel araçlar alınabilir.
  • shadow986 S kullanıcısına yanıt
    Binicem diyorsun o sebeple bulaşma dedim. Al hasarsız bir araba bin.

Alıcam sonra da kazasını söylemek koşulu ile yani hava yastıklarının falan patladığını belirtmek koşulu ile kar etmek için satıcam diyorsan bir şey diyemem.

Yalnız al-sat peşindeysen lütfen 18.000 e mal ettiğin hasar kayıtlı arabayı 10-15 gün sonra internette sağ arkadan park halinde çarptılar. Değişen yok boya var fiyat da 25.000 diye görmeyelim.

O kazandığın paradan sana hiç bir hayır gelmez. Sen hayır geldi sanırsın ama onun acısı başka yerde çıkar senden.

Sözün özü binmek istiyorsan hasarsızlarına gücün yetmiyorsa 2006 model araba alma 2000-2001 model al bin.

Kaza yapmış bir araç masraf çıkarmaya meyillidir.
  • spacewolf doğru söylüyor. sırf bu işlerle uğraşan insanlar var. o kaportayı mal eder 1500-2000 e sen maledersin en az 5000-6000 e. yürür için de aynısı geçerli, adam çıkmacılarla ahbap olmuştur, nerde nevar bilir, uygun fiyata alır. binmek için böyle risklere girilmez. süreç uzunda olsa temiz araba aramanı tavsiye ederim.
  • Oncelikle al satci degilim bu ilk arabam olacak zaten yapan biri bu sorulari sormaz sanirim
    Arac suanda sanayide bildigimiz bi ustada
    Dun gorustum degisecek tek sey arka stop kirik zaten resimdede var geri kalanlarin cektirip vs duzelecegini soyledi hava yastiklari malum yapilacak onden darbesi yok anahtar teslim 4000 lira tutacak
    Onun icin oncelikli sorum bu araca binebilirmiyim
    Ikinci sorumsa benle mezara girmeyecek biliyorum piyasasi ucuk bu aracin 40000 isteyeni gordum en ucuzuda 25000
    Bu resimler bende daha fazlasida var satacak olursam alacak kisiye gostermek icin kar amaci gutmeden en fazla bana malolan fiyati isterim iciniz rahat olsun
    Yok guvenmiyorum derseniz bitince plakada veririm takip edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow986

Oncelikle al satci degilim bu ilk arabam olacak zaten yapan biri bu sorulari sormaz sanirim
    Arac suanda sanayide bildigimiz bi ustada
    Dun gorustum degisecek tek sey arka stop kirik zaten resimdede var geri kalanlarin cektirip vs duzelecegini soyledi hava yastiklari malum yapilacak onden darbesi yok anahtar teslim 4000 lira tutacak
    Onun icin oncelikli sorum bu araca binebilirmiyim
    Ikinci sorumsa benle mezara girmeyecek biliyorum piyasasi ucuk bu aracin 40000 isteyeni gordum en ucuzuda 25000
    Bu resimler bende daha fazlasida var satacak olursam alacak kisiye gostermek icin kar amaci gutmeden en fazla bana malolan fiyati isterim iciniz rahat olsun
    Yok guvenmiyorum derseniz bitince plakada veririm takip edersiniz

Değişecek tek şey arka stop gibi durmuyor pek. Arka cam da değişmeyecek mi ?

Hava yastıkları da değişecek veya tamir olcak. Yapanları gördüm duydum. Ama çok kötü gözüküyor genelde. İyi yapamıyorlar. Direksiyonun ortasında çok kötü bir görüntü.

Tavan boyanacak. Sadece çekerek boyasız düzeltemezler. Kaza esnasında tavan dahi kasmış. 2 hava yastığı kaza şiddetinden açılmış. Çok da ufak bir kaza değil. Bagaj havuzunda bir şey yok gibi. Bunlar benim yorumlarım Daha iyi bilenler de yorumlarsa sevinirim. Yanlışım varsa öğrenmiş olurum.

Binip binmeme kararını sen bence vermişsin gibi çünkü tamir edip binmeye ikna olmuşsun aslında ama bizden onay bekliyorsun

Bu araçlara 40.000 isteyenler istesin dursun. Kim alacak 40.000 e ? Alan varsa da 2-3 tane Honda hastası alır. 40.000 isteyenlere prim verenler olursa adam ister tabi. Vay efendim VTEC kasa. Kötü arabalar değil tabiki ama o kadar da etmez.

2006 VTEC ES Honda Civic Sunrooflu Otomatik olursa km si 150.000 e kadar olan araca en fazla 30.000 TL verebilirim. 1 TL daha koymam. LPG yoksa da En fazla 28.500. Bu özelliklerde aracınız varsa talibim.

Plakaya gerek yok. Niye takip edeyim. Herkes kendinden sorumlu. Vicdanlı bir insan zaten yapmaz. Benim sözlerim tavsiye niteliğinde. Yoksa istersen 28 e sat. Ben sana fikir vermek amacıyla yazıyorum. Bu arabayı alacağına temiz bir araba al. Varsın modeli düşük olsun demek istedim.

• hboluk H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah tesekkur ederim yorumlarin icin beni sorarsan bi yanim al bi yanim alma diyo kararsizim yani :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.