Şimdi Ara

2013 MODEL CAPTİVA ALINIR MI SİZCE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar. Sizin fikriniz nedir? 2013 model en son kasa captiva almak mantıklı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat at nedir km vs açıklarsanız daha iyi olur

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yohoma Y kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    2013 .. 32.000 km....80.000 lira
    kaza boya hatta cizik bile yok

• Çok yakıyormuş, yaktığı kadar gitmiyormuş, rahatmış ama ikinci eli sıkıntılıymış, böyle duydum ben olsam almam ama siz seviyorsanız alın, sonuçta yerden yüksek, yakışıklı, jip gibi duran bir araç, para sizin keyif sizin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nkaradeniz kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler

• 80.000 biraz fazla tüketimi çok araç güzel ama bayi çekilmiş önyargı var satışı uzun vade kullanıldıktan sonra dahada zor olcak farklı araçlar bakmanızı tavsiye ederim

• yeni ford kuga tavsiye ederim.
  • Alinir neden alinmasin.

Evet cok yakar 2 ton az yakan arac varsa 7 kisilik bizde ogrenelim.xtrail var mesela 130 bin otomatik donanimli ve 130 bg.

Chevrolet cekildiginden ikinci el dustu zaten 95 bine sifirlari satildi bunlarin .

3 4 yil binecekseniz alin chevrolet en cok satilan suvlardan.

Chevrolet cekilip 2. Eli dusmese zaten 100 den aşagi alamazdiniz suan.

• Arkadaşlar başka fikri olan varmı.kullananlar var mı.bahsettigim araç 4x2 euro 5 motorluymuş bu arada

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizzat tecrübe etmedim ancak bu aracı kullanıp sık araç değiştirmekten birkaç yıldır vazgeçen hatta kaza yapıp yine yenisini alan tanıdıklarım var, kimi yokuş kimi tüketim performansını pek sevmese de yine de araçlarını satmıyorlar nedense.
  • Yakın segmentte bir araç kullanıcısı olarak , benim aracım 8,5 LT yakıyor şehir içi, bir arkadaşımda vardı captiva 13 LT yakıyordu. Kaldı ki hafta içi yük taşıdığım oluyor, hafta sonuda dağa çıkıyorum kendi aracımla.

Birde üreticinin pazardan çekilme durumu var ve bu aracı her gördüğümde bir üç beş yıl sonra bu aracı nasıl satacaklar diye düşünüyorum. 80 bin bağlayacaksınız ve ikinci el piyasasında bomba diye tabir edilen " marka ve çok yakıyor" sorunları ile karşı karşıya kalacaksınız.

Tamam donanım olarak çok iyi ama 4x2 13 LT yakan bir araç için bence 80 bin çok fazla. yakıt ile ilgli daha fazla bilgiyi aşağıdaki linkten edinebilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_73076811/tm.htm

• gerçekten çok kararsizim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Yakın segmentte bir araç kullanıcısı olarak , benim aracım 8,5 LT yakıyor şehir içi, bir arkadaşımda vardı captiva 13 LT yakıyordu. Kaldı ki hafta içi yük taşıdığım oluyor, hafta sonuda dağa çıkıyorum kendi aracımla.

Birde üreticinin pazardan çekilme durumu var ve bu aracı her gördüğümde bir üç beş yıl sonra bu aracı nasıl satacaklar diye düşünüyorum. 80 bin bağlayacaksınız ve ikinci el piyasasında bomba diye tabir edilen " marka ve çok yakıyor" sorunları ile karşı karşıya kalacaksınız.

Tamam donanım olarak çok iyi ama 4x2 13 LT yakan bir araç için bence 80 bin çok fazla. yakıt ile ilgli daha fazla bilgiyi aşağıdaki linkten edinebilirsin.

Abartmayın...bşr kişinin tüketim verisi ile nasıl genelleme yapıyorsunuz...ben 4 yıldır kullanıyorum bu aracı ist trafiğinde şiçi 11 Lt yakıyorum...kaldı ki yeni kasa eskiye göre 4*4 olmadığı için 0,5 Lt kadar az yakıyor.

Bu araçlar 2 tonluk, yüksek araçlar...kullanım tarzına göre tüketim çok değişir...ben sakın kullanırım şehir içinde 11 Lt yakarım, başkası agresif kullanır 13 yakar...önemli olan kullanım tarzı.

Bu araba zaten piyasadan çekilmezse şu an 110 dan satılırdı, 2013 araçta en az 90 olurdu...bu nedenle 80 e almak mümkün oluyor...yasal olarak 2014 ten itibaren 10 yıl yedek parça sağlamak zorunda gm...gm dediğin firma ABD nin en büyük, dünyanın sayılı büyük otomotiv firmalarından biri..ayrıca Captiva üretilmeye ve Avrupa dışındaki pek çok ülkede satılmaya devam ediyor.

Özetle, alın keyfinize bakın...10 sene sonrasını 4-5 sene sonra düşünürsünüz...piyasada 50 bin Captiva var, her zaman ikinci eli olur, fiyatı dipte olduğu için göreceli olarak daha fazla da gerilemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dalio

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Yakın segmentte bir araç kullanıcısı olarak , benim aracım 8,5 LT yakıyor şehir içi, bir arkadaşımda vardı captiva 13 LT yakıyordu. Kaldı ki hafta içi yük taşıdığım oluyor, hafta sonuda dağa çıkıyorum kendi aracımla.

Abartmayın...bşr kişinin tüketim verisi ile nasıl genelleme yapıyorsunuz...ben 4 yıldır kullanıyorum bu aracı ist trafiğinde şiçi 11 Lt yakıyorum...kaldı ki yeni kasa eskiye göre 4*4 olmadığı için 0,5 Lt kadar az yakıyor.

Bu araçlar 2 tonluk, yüksek araçlar...kullanım tarzına göre tüketim çok değişir...ben sakın kullanırım şehir içinde 11 Lt yakarım, başkası agresif kullanır 13 yakar...önemli olan kullanım tarzı.

Bu araba zaten piyasadan çekilmezse şu an 110 dan satılırdı, 2013 araçta en az 90 olurdu...bu nedenle 80 e almak mümkün oluyor...yasal olarak 2014 ten itibaren 10 yıl yedek parça sağlamak zorunda gm...gm dediğin firma ABD nin en büyük, dünyanın sayılı büyük otomotiv firmalarından biri..ayrıca Captiva üretilmeye ve Avrupa dışındaki pek çok ülkede satılmaya devam ediyor.

Özetle, alın keyfinize bakın...10 sene sonrasını 4-5 sene sonra düşünürsünüz...piyasada 50 bin Captiva var, her zaman ikinci eli olur, fiyatı dipte olduğu için göreceli olarak daha fazla da gerilemez.

Hemen ders vermeye kalk ztn sanki ben Gm olduğunu bilmiyorum aracın yada opel antara ile aynı araç olduğunu da bilmiyorum. Linkini verdim konunun yakıt tüketimleri yazıyor orada, kullacıların yazdıklarını okuyun lütfen. Bana soracak olursan SUV için 15 lt bile normal, lüksüne say bin.

• kısa vadede satma düsüceniz yok ise 3-5 yıl binecekseniz en az gayet güzel alınır ve binilir hocam
  • 2. eli sıkıntılı diyorlar ama aracı kasko değerinden 10-15bin tl düşüğüne alıyorlar . Araçın ortalama 10lt civarı tüketimi var. Motoru güçlü. 6 kişi bindik (ort 75kg) çekiş çok iyi. Araç ağır ve sağlam (2ton) yol tutuşu iyi. Ses yalıtımı vasat diyebilirim. Biraz fazla yol sesi alıyor gibi geldi. (2011 model) Süspansiyonlar sert. Konforu normal. Şahsen biraz daha rahat beklerdim. Ama kötü değil. MTV si biraz tuzlu.

Uygun fiyata bulunursa alınır. Çok yoğun trafikte şehir içi kullanacaksanız sizi üzebilir yanlız.

Fiyat performans olarak bence alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Çok yakıyormuş, yaktığı kadar gitmiyormuş, rahatmış ama ikinci eli sıkıntılıymış, böyle duydum ben olsam almam ama siz seviyorsanız alın, sonuçta yerden yüksek, yakışıklı, jip gibi duran bir araç, para sizin keyif sizin

mış miş muş
  • Bizde 4 çeker versiyonu vardı bunun bu önceki kasası sakin kullanımda şehir ici EN AZ 12.5 13 litreyi gözden çıkarın onun disinda öyle ahım sahim eksiğini görmedik atak değil bunu zaten alan adamda bilir.

Vites geçişleri fena değil üzmüyor pek
    İkinci eli harbi sıkıntılı satarken 3 aya yakın bekledik yine istediğimiz fiyatı tabiki alamadık

Gerisi zaten klasik amerikan suvu konfor güzel yol tutuş ve direksiyondan çok şey beklemeyin

Yeni kasası oldukça yakışıklı dışardan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.