Şimdi Ara

Lg G3 mü G2 mi Xperia z2 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lg g3 mü lg g2 mi yoksa sony xperia z2 mi alınmalıdır g2 niye diye sorarsanız antutu benchmarktan 40000 alıyor g3 35000

• Hocam ben z2 kullanıyorum. Telefonumdan çok memnunum g3 kullanan arkadaşlarım var. Onların da bildiğim kadarıyla pek sorunları yok. Sadece milisaniyelik kasmaları oluyor arayüzünde. Özellik olarak neredeyse birbirine denk telefonlar. Ben z2nin duruşundan ve sağlamlığından etkilenip onu seçtim. Şarj olarak g2 z2den küçük farkla daha iyi. G3 şarj konusunda pek verimli değil. Tatlı olsun ekranı göz alsın diyorsan g3 al ama sağlam olsun arayüzü temiz akışkan olsun diyorsan z2. İki telefon da güzel seni yarıyolda bırakmazlar. Hangisinin tipi hoşuna giderse onu seç. Bol şans
  • myildiz40 M kullanıcısına yanıt
    Başkan z3 compact nasıl sence
  • Piskin Koala P kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben alırken kuzenim z2 alma z3c al büyük ekran istemiyorsan dedi. Ama ben büyük istediğim için z2 seçtim. Tabi z3c daha yeni bir telefon z2nin üstüne gelmiş bir telefon eğer küçük ekran sıkıntı olmaz diyorsan onu seç. Küçük ama daha parlak bir ekranı var. Ekran ve ram dışında fark yok.
  • Z2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin ne amaçla kullanacağına bağlı.Dayanıklık istiyorsan z2 al derim
  • Aynı soru benimde kafamda var. Şarj konusu çok canımı sıkıyor emektar s2' de. Aklımda 3gb ram' den dolayı hep g3 vardı ama pili tarayıcı kullanımında 6 saati geçmiyormuş testlerde. G2 ise 11 saat civarı gördüğü yazıyor. Gsmarena' dan baktım bu bilgilere. Aşırı kararsızım. G2' nin arka kapağının açılmaması çok can sıkıcı. Z2 de aynı şekilde. Ne yapacağım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxyzff09 -- 24 Şubat 2015; 22:07:08 >
  • Bende LG G3 düşünüyorum özellikle axess 28 şubata kadar 100TL chip para verirken. 1350TL cihaz var 6 aylık 1350 ihtiyaç kredisi çekip 1450 ödeyecektim. 100TL chip ile 1350 ye gelecek cihaz. Yarın veya sonraki gün duruma göre sipariş geçicem fakat şu mikrofon kısmında olan çatlama beni düşündürüyor..
  • G2 alma, G3 ve Z2'ye bak. Küçük ekran istiyorsan Z3 Compact alabilirsin.
  • Neden g2 almayalım peki ? Ben kullanım süresinden dolayı G2 tercih etmek üzereyim. Ama içimden bir ses de G3 al diyor. Alıp 5-6 saat sonra şarj sorunu yaşarsam pişmanlığın en büyüğü olur. Ne yapayım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxyzff09

Neden g2 almayalım peki ? Ben kullanım süresinden dolayı G2 tercih etmek üzereyim. Ama içimden bir ses de G3 al diyor. Alıp 5-6 saat sonra şarj sorunu yaşarsam pişmanlığın en büyüğü olur. Ne yapayım bilmiyorum.

G3 daha uzun ömürlü bir cihaz olacak, daha yeni olduğu için. Daha uzun süre destek alacak. G2'de olan sıkıntılar giderildi; kamera odaklaması, artırılamayan hafıza, sabit batarya, gıcırdayan kapak gibi. G2 almak yerine eğer bütçe varsa G3 almak daha mantıklı arada, 300 lira fark var.

G3 batarya süresi G2'ye göre biraz daha düşük ama çıkarılabilir batarya olduğu için telafi ediyor bence. Yedek batarya taşımak çok zor değil ama G2'yi şarj etmek için powerbank alacaksın.

Ben G2 kullanıyorum uzun zamandır, yoğun kullanıma bağlı olarak batarya verimi düşmüş durumda. Şu anda 3 saat ekran süresi alamıyorum genelde. Yeni batarya için servise göndermem gerek. G3 olsaydı hiç uğraşmazdım.

G3 veya Z2'ye bak 1300 civarı bütçen varsa, hatta kart kampanyalarıyla daha ucuza da gelebiliyor. Z2 alacak olursan 4G'li olan modeli al.

• G3 için bütçe problemi şu an yok. Bugüne kadar da G3 düşünüyordum ama gsmarena' nın batarya testlerine baktığımda g3' ün web browsing süresini 6 saat 40 dk gösteriyordu. G2 ise 11 küsürdü. Kimisi testlerin aksine g2 den 1 saat kadar batarya süresi kısa diyor. Bu yüzden birden G2' ye yöneldim, kafam baya karıştı...
  • Z2 alabilirsisin. Küçük ekran kullanabilirim dersen z3c da olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Piskin Koala

Başkan z3 compact nasıl sence

Mini telefon kategorisinde rakipsiz bir telefon.

• Z3c düşünüyorsan hiç bekleme al
  • arkadaşlar z2 de sorun yaşayanlar varmı ısınma pil ses cızırtısı almayı düşünüyorum :)
    paylaşırsanız sevinirim
  • val abende z2 mi g2 mi diye düşünüyorum ama galiba z2 alacagım. malesef snap801 2k için yeterli olmadıgı için g3 düşünmüyorum bile.
  • Arkadaşlar elinizi çabuk tutun önümüzdeki ay Vestel Vergisi geliyormuş
    http://forum.donanimhaber.com/m_103410337/f_//tm.htm#103411559
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Z3c düşünüyorsan hiç bekleme al

+1

• Bende z2 aldım aynı durumdaydım.Telefon gelince mesaj atarım hocam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.