Şimdi Ara

İlk Windows 10 akıllı telefonu Acer'dan gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlk Windows 10 akıllı telefonu Acer'dan gelebilir

Microsoft'un sonbahar aylarına doğru kullanıma sunmasını beklediğimiz Windows 10 mobil sürümü için gözler ilk akıllı telefonlara çevrilmiş durumda. Microsoft'un Lumia cihazları için açılışı yapacağı tahmin edilirken, Acer da bir sürpriz yapabilir.

Tayvan'dan gelen bilgilere göre Acer, MWC 2015 etkinliğinde sektörün ilk Windows 10 akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Giriş seviyesi veya orta seviye donanıma sahip olacağı belirtilen bu akıllı telefon böylece Lumia'nın elinden rol çalacak gibi görünüyor.

Elbette hemen piyasaya çıkacak bir modelden bahsetmiyoruz. Acer ilk tanıtımını yaptıktan sonra Windows 10 işletim sisteminin resmi lansmanını bekleyecek. Bu bakımdan Windows 10 işletim sistemli Lumia telefonları ile hemen hemen aynı dönemlerde piyasaya çıkacak. Yani sonbahar aylarında.

Acer'ın bu model yanında Liquid Jade serisine ait yeni bir Android akıllı telefon ve bir de giyilebilir bir cihaz duyuracağı söyleniyor. Ancak bunlarla ilgili de donanım konusunda net bilgiler mevcut değil.

• üretici firma sayısı artıyor. firmların w10 güveni tam heralde

• Merakla bekliyorum. Lumia'ya rakip gelmesi açıkçası hoşuma gitti :)
  • Acer windows 10 telefon üretecekse bile Microsoft tan önce üretip piyasaya sunması bence zor. Eğer böyle olursa bu Microsoft un Microsoft luğuna yakışmaz. Adam kendi çocuğunu evlatlık verir mi. Tamam windows 10 telefon yapabilir acer ama microsoft daha önce bir model duyurur hatta piyasaya sürer.
  • geleceğin işletim sistemi olacak w10 mobile. bilgisayar programlarının çoğu çalışacak hayaldi gerçek oldu

• Bence hiç gerçekçi bir haber değil.
    Çünkü Microsoft kendi geliştirdiği bir sistemin öncüsü olmak isteyecektir.
    Bu sebepten dolayı böyle bisey in gerçeklemesi pek mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sadece Microsoft WP ki cihaz üretebilsin. Android gibi olacağına. Apple gibi olur

• Kamerası Lumia gibi olur umarım

• Microsoft öncü olmak için ısrar etmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.