Şimdi Ara

16GB USB3.0 FLASH BELLEK 19.91TL ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a101 den 16 ye almıstık galiba. mağazalara özel 9.90 a satılmıştı yanlıs hatırlamıyorsam. çamaşır makinesine attım hala calısıyor. hızı da güzel.
  • malzeme kalitasi çok dandik. 1 sene olmadı bazı bilgisayarlar görmüyor şuan flash belleği 20 kere takıp çıkartıyorum.
  • AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    Hızı çok iyi :)f/p olarak çok iyi ücretsiz kargolu usb 2.0 fiyatına usb 3.0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Bende 1 senedir kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.

• lexar ın müşteri hizmetleri diye bişey yok..32 gb lık hafıza kartım bozuldu, hepsiburadaya servise göndersin diye gönderdim iade alıp para iade yapmış.6 ay önceki ürüne para iadesi vermişler niye, çünkü ben 50 tl iken çek ile 31 e almıştım şu an fiyatı 80 tl..hepsi burada servise gönderemeyince benden habersiz iade almış.şikayetvar a şikayet yazdım bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

a101 den 16 ye almıstık galiba. mağazalara özel 9.90 a satılmıştı yanlıs hatırlamıyorsam. çamaşır makinesine attım hala calısıyor. hızı da güzel.

yarin evin orda a101 acilisi var, bi gidip dolanayim

• Almayın aldırtmayın! Bu kadar düşük kalitede flash bellek olmaz yahu 10TL olsa almam, sürgüsü ilk günde bozulmuştu
  • chatinchewik kullanıcısına yanıt
    1 senedir kullanıyorum memnunum genelleme yapmanız çok yanlış.

• netkral42 N kullanıcısına yanıt
    Flash bellek arızalarında çoğunlukla ücret iadesi yapıyorlar çünkü tamirleri yapılmıyor ücret iadesi veya değişim yapabiliyorlar.

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Genelleme değil bu, sonuç olarak taşınabilir bir flash bellek alıyorsak hakkını vermeli, 3-4 takıp çıkarmadan sonra sürgüsü bozuluyorsa bi anlamı kalmıyor yok sürgüsünü elle sabit tutarak sok, yok usbde sonuna kadar sokma flashı görmez ohooo

TV vs. üründe sabit olarak kullanacaklara tavsiyedir, günlük kullanıma uygun değildir.
    işte hepsiburada kurnazlığı burada devreye giriyor, müşteri hizmetlerini arıyorum niye bana haber vermeden iade alıyorsunuz da servise göndermiyosunuz diye ( çünkü servise hiç gitmedi,hepsiburadaya ulaştı ve birkaç gün sonra iade almışlar.)

Madem ki müşteri memnuniyeti dedim ki aynısını ya da muadilini gönderin dedim.Bu hepsiburada nın her işi tüketici mahkemelik.Geri görüş kameramısızı da 4-5 ayda alabilmiştik.

hızı çok iyi ama sürgü kısmı sorunlu. o yüzden de bilgisayarlar tanımıyor çoğu zaman. neler çektim
    2 tane almıştım bir de a101 den pişmanım.

bu arada fişi duruyor a101 e götürsem alırar mı garanti için. bazen tanıyor bazen tanımıyor sonuçta. şimdi bana sorun yok diyip geri göndermesinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 24 Şubat 2015; 21:13:04 >
  • merhaba yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyemem
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Alırlar veya servise gönderiniz diyebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: süraka

merhaba yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyemem

fiyatı usb2.0 16gblık flash bellek fiyatı hızıda iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: süraka

merhaba yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve memnun olduğumu söyleyemem

fiyatı usb2.0 16gblık flash bellek fiyatı hızıda iyi

idare eder bilgisayarımdaki usb süper charger slotun dan takarsam sorun yok diğer usb lerde çalışması için bir kaçkere takmak gerekiyor ,netbook taki usb girişlerinden diğer sandisk ve silikon power bellekler sorunsuz bağlanırken bu hep sorun çıkarıyor evet 2,0 bellek fyatı doğru ,fakat performansı da yerlerde sürünüyor 3,0 diye alan arkadaşlar hayal kırıklığına uğrayabilir

• 5 lira daha verin sandisk ultra alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

5 lira daha verin sandisk ultra alın.

link?

Ne savundun malı be , sanki lexar kendi firmanmış gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.