Şimdi Ara

edit: [alındı-fotolar geldi] 2001 marea nasıldır yarın alıyorum acil cevap? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İbretlik kısmını açıkla da bilelim
  • hocam kaliteli güzel arabadır marea lar fakat o fiyata daha yeni modelini alabilirsiniz 2003 exc. gibi 2001 modele göre fiyatı yüksek
  • xxxjokerxxx kullanıcısına yanıt
    Adapli konus,ben sana pyasadaki fiyatlardan bahsettim efenfi gibi cevap vermek okadar zor olmasa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Adapli konus,ben sana pyasadaki fiyatlardan bahsettim efenfi gibi cevap vermek okadar zor olmasa gerek

Yazımda edepsizlik edecek birsey göremedim. Daha fazla uzatmamakta yarar var bence.

• en yakin zamanda fotolar atilacak hocalarim verdiginiz bilgiler icin tesekkurler :)

• inceleme bekleriz
    hayırlı olsun 2.el en iyi aile arabalarından birini almışsınız
    50bine bomboş 0km araç alanlar düşünsün gerisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

Hocam sen hic piyasaya bakiyormusun?2004 model olup kazasiz ve yuksek km olmayan araci 16 bine nasil bulcan bana bi anlatsana!!1998 clioya,1999 Accent 1.5 e cekiyolar o parayi ki arabalarda abs ble genelde olmuyor

Troll müsün kardesim ! 2004 mareanin edecegi odur.daha yeni 2005 EXCLUSIVE paketini 16 ya aldik.

Alıntıları Göster

Troll müsün kardesim ! 2004 mareanin edecegi odur.daha yeni 2005 EXCLUSIVE paketini 16 ya aldik.

o modelde en fulu nasıl nerden 16 ya aldınız nette fıyatlar malum 8 aydır alamadım pahalılıktan

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haliban -- 6 Mart 2015; 21:05:56 >
  • arkadaşlar araç resimde göründüğü gibi değil foto çok net çekilmiş gibi duruyo ön kaput tavan ve bagaçda bolca güneş yanığı mevcuttur :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.