Şimdi Ara

ACİL BAKIN ADİL KULLANIN KOTASIYLA ILGILI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 2 3 gun once adil kullanim kotasini gectigimiz yonde bilgi geldi.. artık her kullanimda uzerine ek parami geliyo ne oluyo acaba acil bilgisi olan yazabilir mi? 50 bilmem ne kotasimi ne doldu demisti heralde hizmi dusuyo sadece yoksa paradami katlaniyo kesin ve dogru bilgisi olan bi yazsin lutfen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Feedbask kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız tarifeyi bilmiyor musunuz? Eğer limitli ise cesaretinize hayran kaldım doğrusu
  • gir online işlemlere bak tarifene, sonra da tarifenle ilgili detaylara bak... bu kadar da armut piş ağzıma düş yapılmaz ki arkadaş.
  • Acil kesin bilgisi olan yok burada ! Evde anne ve babana danış !
  • ailemle yasamiyorum

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Limitsiz olmasi lazim..

Eğer limitsiz olduğundan eminseniz ek ücret gelmez, ay sonuna kadar hızınız düşer, ay başı tekrar yükselir. Türkiyede gerçek anlamda limitsiz internet 150-200 liradan başlar, diğerleri ay sonuna kadar hız düşümlüdür.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Hız düşümlu sanirim benimki .. 150-200 liralik olanlardan degil tabi :)

Önce tarifenizden emin olmanız gerekiyor. Her ay gelen faturaya bakıyorsunuzdur umarım. O faturada kullandığınız tarife yazar.
  • internete her girdiğinde 5 TL yazacak artık sakın girme bir daha ki aya kadar , yoksa fatura 2000 TL vs gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

internete her girdiğinde 5 TL yazacak artık sakın girme bir daha ki aya kadar , yoksa fatura 2000 TL vs gelir.

yok hocam bu o tarifeden değil ben anladım. dakika başına ücretlendirilen bu, kota aşılınca dakika başına 10 kuruş ücret yansıtılıyor. ben btk ya başvurdum bu konuyla ilgili hatta, geri dönüş bekliyorum.
  • GokberkTunc kullanıcısına yanıt
    İnternete girince telefon meşgul oluyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

İnternete girince telefon meşgul oluyor mu peki?

evet ya, sizce neden oluyordur bu? bununla ilgili de şikayet kaydı bıraktım, ekipler gelip bakacakmış ama pek ümitli değilim
  • Musteri hizmetlerini aradim sadece internet hizi dusuyor dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

Musteri hizmetlerini aradim sadece internet hizi dusuyor dediler

tabii öyle diyecekler, ya ne diyecektiler. açık açık diyemezler ya dakika başı ücretlendirme olduğunu.
  • GokberkTunc kullanıcısına yanıt
    Ucretlendirme varmi diye sordum ustune basa basa. Yok dediler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.