Şimdi Ara

Engin Baytar'ın sözleşmesi feshedildi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakemin boynuna sarılmasa şuan 11 de oynardı o adam
  • Çok kral oynuyordu be futbolu, en sevdiğim futbolcuydu F.T ilk senesindeki kadroda. Işte yaptığı disiplinsiz hareketlerle kendini yaktı. Bence bir şans daha verilmeliydi hatta 11 maçlık cezadan sonra oynamaya başlamıştı toparliyordu kendini fakat F.T nin gitmesiyle, mancini ile yildizlar barışmadı. Bu sezon Albayrak sayesinde oynardı o yaptığı son açıklamalar kötü oldu bu yüzden kaybetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) sneijder
    2) riera
    3) engin baytar
    4) emre çolak

bu 4 futbolcunun ayağına nedense top çok yakışıyordu bi klass adamlar nedense allah vergisi yetenek mi nedir bilemicem
  • defolsun gitsin.
  • İlk geldiğinde ne iyiydi şu adam, kendi kendini bozdu.
  • Yasin in sol kanatta iyi işler yapıyor, eğer fırsatı iyi değerlendirseydi Bruma nın yerine sağ kanata ilaç olurdu. Yazık oldu hem bize hem de ona.
  • fener deki emreye laf edip bu adami ozledim cok iyi topcu vs. Demek yakisik kalmiyor pek saha ici ayni tip oyuncular oyunu kotulestirmeye calisan oyuncular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paralari saçarken video cekmisti, aklinca yattigim yerden para aliyorum diyor. Defolsun gitsin simdi

• Sonunda. Geç bile kalındı.
  • serserinin tekiydi.iyide oldu tabiki gitsin para saçsın oraya buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

fener deki emreye laf edip bu adami ozledim cok iyi topcu vs. Demek yakisik kalmiyor pek saha ici ayni tip oyuncular oyunu kotulestirmeye calisan oyuncular

fenerdeki emre ile bunu bağdaştırdın ya helal olsun. anlamıyorum sırf forumda biri benim ile tartışsın güncem olayım niyetindemisin?

bu adam sinirli ve kontrolsüz ama küfürbaz ve hilekar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

fener deki emreye laf edip bu adami ozledim cok iyi topcu vs. Demek yakisik kalmiyor pek saha ici ayni tip oyuncular oyunu kotulestirmeye calisan oyuncular

fenerdeki emre ile bunu bağdaştırdın ya helal olsun. anlamıyorum sırf forumda biri benim ile tartışsın güncem olayım niyetindemisin?

Engin Baytar! küfürbaz değil! Adam Trabzon'da yaşadığı yerde bile meşhur. Hilekarlık konusunda bir şey demeyeceğim. Paralı resimler yeterince cevaptır.

• Karakter denen olgunun vuku bulmadığı bir futbolcu. Umarım saçma sapan paralar isteyerek gitmemiştir. 2,5 senedir yattığı yerden kazandığı ve saçtığı paralara sayarak kulüpten defolması dileğiyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

Engin Baytar! küfürbaz değil! Adam Trabzon'da yaşadığı yerde bile meşhur. Hilekarlık konusunda bir şey demeyeceğim. Paralı resimler yeterince cevaptır.

sokakta özel hayatta çoğumuz küfürbazız. ona bakarsan arda, hasan şaş ından tut hakan baltasına küfür ederiz. küfürbazlık kavramında emre gibi sınır tanımayanlardan bahsediyoruz.

• çok faydalı bir adamdı yazık oldu ...orta sahada çok etkiliydi.ayağından top almak neredeyse imkansızdı keşke kalsaydı.tff harcadı bu adamı.
    ayurıca riera da şu anki tellesten de olcandan da iyiydi...ne saçma bir transfre politikamız var.
  • Baslikta kucuk bir hata olmus. Engin feshetti tek tarafli olarak (alacaklari sebebiyle)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.