Şimdi Ara

KALİTELİ LOGİTECH HOPARLÖR VE KABLOSUZ ÖZELLİĞİ OLSUN DİYENLER 129,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
1.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kaptım bir tane ,,daha önceki boombox bozulmuş para iadesi vermişti kliksa.

parlak 47 +1000000 teşekkürler.
  • Fiyat iyi fakat şunu belirtmek isterim daha önceki kampanyalı sattıkları wireless logitech hoparlorun pilleri ölüydü.
    Buda ölüdür büyük ihtimal ona göre alın.
  • Daha önce kullanan var mı arkadaşlar ürünü? Ses kalitesi bakımından nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AADUUKET

Fiyat iyi fakat şunu belirtmek isterim daha önceki kampanyalı sattıkları wireless logitech hoparlorun pilleri ölüydü.

sizz daha önceki üründen almışmıydınız ?
  • Ses kalitesi boyutuna göre iyi. Pili normalde iyi gidiyor ama öyle aman aman bir şey beklememek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Fiyat iyi fakat şunu belirtmek isterim daha önceki kampanyalı sattıkları wireless logitech hoparlorun pilleri ölüydü.

Evet almıştm 3 adet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Evet almıştm 3 adet

Şarj edilebilir pil içermiyor mu? Eğer ölüyse nasıl bir çözüm buldunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

quote:

quote:

Evet almıştm 3 adet

Şarj edilebilir pil içermiyor mu? Eğer ölüyse nasıl bir çözüm buldunuz?

Aniden şarjı kırmızı oluyor bazen yeşil oluyor bir 15 dakika gidiyor bir 30 dakika fişe takılı kullanıyorum

• AADUUKET kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.Sanırım distribütör değişim yapmıyor.

Yan sanayi olarak temin edilebilir mi pil hiç araştırdınız mı?

Amazon'da ürün için 10 saat pil ömrü biçmişler.Ürünün duyuru tarihi 2012 yılı sonu.Muhtemelen o zamandan beridir satılamayan ürünler bunlar.
  • Evet hocam satılmayan ürünler sanırım ben hiç araştırmadım zaten 69 tlye almıştım fazla irdelemedim.Müsait olunca teknik servise yollamayı düşünüyorum

• quote:

Evet hocam satılmayan ürünler sanırım ben hiç araştırmadım zaten 69 tlye almıştım fazla irdelemedim.Müsait olunca teknik servise yollamayı düşünüyorum

logitech wireles boombox larının fiyatta anlaşırsak almak isterim. bende ki boombox şarjı 5- 6saat gidiyordu.
  • ben dün aldım ve bugün elime ulaştı
    parlak47 teşekkürler

d&r'ın teşhirinde yer alan neredeyse bütün ürünleri test etmiş biri olarak diyebilirim ki bu fiyata tam bir fp ürünü olmuş

ses kalitesi ve yüksekliği 2 katına yakın fiyata satılan ürünlerden çok da farklı değil ancak tabiiki bir soundlink kalitesi beklememek lazım

benim için olmazsa olmaz bir ihtiyaç değildi. bluetooth hoparlörler hoşuma giden bir teknoloji ürünü ve sadece fiyatından dolayı aldım. ofiste test ettik ve herkes bayıldı.

ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sophones

ben dün aldım ve bugün elime ulaştı
    parlak47 teşekkürler

d&r'ın teşhirinde yer alan neredeyse bütün ürünleri test etmiş biri olarak diyebilirim ki bu fiyata tam bir fp ürünü olmuş

ses kalitesi ve yüksekliği 2 katına yakın fiyata satılan ürünlerden çok da farklı değil ancak tabiiki bir soundlink kalitesi beklememek lazım

benim için olmazsa olmaz bir ihtiyaç değildi. bluetooth hoparlörler hoşuma giden bir teknoloji ürünü ve sadece fiyatından dolayı aldım. ofiste test ettik ve herkes bayıldı.

ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın derim

kliksa hiçbir zaman beni şaşırtmamıştır kampanya yaptığında millet teşhir satılıyor diye anlıyor
  • 40 liraya satılanlardan aman aman bir farkı olduğunu sanmıyorum. Sadece 3.5 mm giriş güzelliği var.
  • Bomboks bir ürün...

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Bomboks bir ürün...

• Sadece tahminle, sanmıyorum diyerek bir ürünü yorumlamak doğru mu acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.