Şimdi Ara

SIEMENS 12T480TR ile BOSCH WAT24480TR arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet konunun uzmanlarından yardımlarını bekliyorum. ikisi aynı model midir? ya da kronik sorunları var mıdır hangisini önerirsiniz veya başka modellere mi yönelmeliyim?

yeni ev kuruyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar.c

quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

evet konunun uzmanlarından yardımlarını bekliyorum. ikisi aynı model midir? ya da kronik sorunları var mıdır hangisini önerirsiniz veya başka modellere mi yönelmeliyim?

Merhaba,

Bahsettiğiniz iki modelde birbirinin aynıdır, kronik sorun derken ürün henüz 2014 dün 11. ayında piyasaya çıkan bir ürün bu yüzden bu konuda bir bilgi bulamazsınız.
    Şuan yerli üretimde en çok satılan model diyebilirim WM12T480TR (1390 tl) için.

Kapasite ve enerji sarfiyatı sessizlik tamamı bu makinede mevcut. Bu paraya alınabilecek en düzgün ürünlerden bir tanesi diyebiliriz.

Merhaba, teşekkürler ilginize.

Bir komşumuzun tanıdığı yetkili serviste çalışıyor. Kronik sorun olarak bosch'un wat serisi ile ilgili çok şikayet aldıklarını belirtmiş. 2 ay içerisinde motor arıza veriyormuş. ama siemens için daha sağlam yorumunu yapmış. ikisi aynı fabrika, aynı model ve aynı parça ise neden bosch da böyle bi sorun var da siemenste yok, ya da onda da aynısı olabilir mi diye tereddütlerim var açıkçası. kağıt üzerinde güzel de ürünler. fiyat da makul. kafam karıştı maalesef.

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet konunun uzmanlarından yardımlarını bekliyorum. ikisi aynı model midir? ya da kronik sorunları var mıdır hangisini önerirsiniz veya başka modellere mi yönelmeliyim?

Merhaba,

Bahsettiğiniz iki modelde birbirinin aynıdır, kronik sorun derken ürün henüz 2014 dün 11. ayında piyasaya çıkan bir ürün bu yüzden bu konuda bir bilgi bulamazsınız.
    Şuan yerli üretimde en çok satılan model diyebilirim WM12T480TR (1390 tl) için.

Kapasite ve enerji sarfiyatı sessizlik tamamı bu makinede mevcut. Bu paraya alınabilecek en düzgün ürünlerden bir tanesi diyebiliriz.

Merhaba, teşekkürler ilginize.

Bir komşumuzun tanıdığı yetkili serviste çalışıyor. Kronik sorun olarak bosch'un wat serisi ile ilgili çok şikayet aldıklarını belirtmiş. 2 ay içerisinde motor arıza veriyormuş. ama siemens için daha sağlam yorumunu yapmış. ikisi aynı fabrika, aynı model ve aynı parça ise neden bosch da böyle bi sorun var da siemenste yok, ya da onda da aynısı olabilir mi diye tereddütlerim var açıkçası. kağıt üzerinde güzel de ürünler. fiyat da makul. kafam karıştı maalesef.

Açıkcası siemens WM12T480TR den ayda ortalama 45 50 adet satıyoruz 11. aydan bugüne 4 ayda 200 civarı satmışızdır, henüz sorunla karşılaşmadık.
    Bence başarılı bir model, zaten 1 2 ayda motorla ilgili sıkıntı çıkarsa makineyi biraz uğraşsanız da iade bile edebilirsiniz siemenste, + olarak 10 yıl motor garantisi var bu modelde. Sanmıyorum öyle bir sıkıntı çıkarsın, bence bu kadar incelemeyin :) açıkcası çok sattığımız bir model ve kimsede sorun çıkmadı ve genelde çok araştıran veya çok dikkatli insanların ürünlerinde problem oluşuyor sonradan lütfen yanlış anlamayın söylediğimi 4 yıldır bu işi yapıyorum genelde hep böyle olur :)

doğru söylüyorsunuz sakınan göze çöp batar demişler :) ama yeni ev kuracağımız için en az 4-5 sene arkamıza bakmak istemiyoruz takdir edersiniz ki. teşekkürler tekrardan siemens ağır basıyor zaten. muhtemelen bu üründe karar kılacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.