Şimdi Ara

kombi kablosuz oda termostatı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vaillant turbo tec pro marka kombimde kablosuz calor matic 240 f oda termostatı kullanıyorum . Kombime üç gün önce sadece bakım için servis çağırdım kombinin bakımı yapıldı. Dende tankı sıkıntılı değiştirilse iyi olur dendi değişimi yapıldı. Kombide o günden sonra sorun yaşamaya başladım. Şöyleki cihaz 21,5 dereceye ayarlanıp kombi çalıştırılmaya başlandığında oda sıcaklığı 22,5 dereceyi gösterdiği halde kombi durmuyor (cihaz üzerindeki ısıtma petek sembölü sönük kombi yanındaki alıcının kırmızı ışığı yanıyor ) kombi kazan suyu sıcaklığı 61 lere gelince duruyor , 48 lere düşünce tekrar kombi çalışmaya başlıyor. Haliyle oda çok ısınıyor, servis önce pilde dedi sorun çöülmedi cihazın yerinden dedi oda olmadı ( benim termostat cihazı kablosuz olduğu için televizyonun yanında üç yıldır duruyor şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım) kısacası sorunun neyden kaynaklandığını bulamadı. Bakım yaptırdığıma bin pişman oldum. Kombi -termostat arızası konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var bilgilendirirseniz memnun olurum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.