Şimdi Ara

Modem PPP ışığı yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 3 aya yakındır adsl ve PPP gidip duruyo, sonra geri geliyo. Bugün bi gitti gelmek bilmedi. Şuan mobil verisiyle giriyorum ve sinirden patlıyıcam. Bu seferkinin farki PPP gidiyor gelmiyor, adsl normalde hep gidiyodu şimdi PPP gidiyo, adsl arada bi gidiyo. İnternet geliyo 10 saniye sonra gidiyo. Önceden gidince yarim saat sonra gelirdi bidahada kolay kolay gitmezdi. Sabahtan beri böyle ttneti aramadim önceden bi aletle adsl kablosunun elektriğini ölçtüler sorun çıkmadı dediler. Modemde sorun var elektriği iyi iletmiyo dediler ama bilgisayardan anlayan bi abim modem elektriği iletmese diyer ışıklarda yanmaz dedi. Bilen birisi varsa benim anliyacağim biçimde anlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel... bilen yokmu arkadaşlar ?????

• Farkli modemle dene suan sinyal varsa modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 360p

Farkli modemle dene suan sinyal varsa modem arayüzündeki adsl hat değerlerini koyun.

Ya ben fazla bilgili degilimde, şuan geldi arayüze girmesi tamamda hat degerleri nasi yapılacak anlamadim .d

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.