Şimdi Ara

e-tab 4 wifi kesilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar benim tabletim bugün sorun vermeye başladı tableti açıyorum belirli bir süre sonra wifi bağlantısı kesiliyor daha sonra ayarlardan kendi intenetime bağlanmaya çalışınca şifre istiyor şifreyi yazınca kabul etmiyor daha doğrusu hiç bir şey olmuyor yardım ederseniz çok teşekkür ederim .

• aynı sorun bende de bugün oldu...tablet açıktı önceden bağlanmıştım internete bir kaç saat oynadıktan sonra internet bağlantısı kesildi sonra da bağlanamadım bağlanamadım....Bu durum tanıdığım bir kaç kişi de daha oldu......Sanırım kişisel bir şey değil...Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hungarytest -- 23 Şubat 2015; 19:14:27 >
  • KARDESIM DUNDEN BERI AYNI ŞEY BENDEDE OLDU KAPATIP ACIYORUM 1-2 DK SONRA WIFI AGI GIDIYO . SIFIRLAMAYI DENEDIM SIFIRLAYAMADIMDA SIFIRLAMAKLA ILGSI YOK BENCE AMA COZSELER IYI OLUR!!!
  • Arkadaşlar aynı şey dünden beri bende de var.Bu sorununun aynı zamanda olması aklıma yaptıkları güncellemeden sonra olma ihtimalini getirdi
  • BU NASIL Bİ GÜNCELLEMEKİ TABLETİN İNTERNETINI KESIYO HACI
  • Hepimize aynı gün aynı sorun olduğu için benim aklıma başka bir şey gelmiyor.
  • Daha demın tabletı sıfırladım geçer diye belki geçmedi onca indirdiğim şey boşa gitti sso apk falan filan ondan dolayı olabılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.