Şimdi Ara

Herkesin Demba Ba> Burak düşüncesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Demba ba > tr deki tum forvetler. Takimin iyi oynayacak ki gol atacak
    Burak kac kere mac almis?

Schalke maçı ve Manchester maçı. Bunları da düşünmeden yazıyorum aklımda kalmış oldukları için. Düşünsem neler çıkar allah bilir. Hadi çık git burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dembaba ve burak yılmazın kendıne özel özellikleri var dembaba zenci oldugu için daha güçlü daha kuvvetli burakta kuveetli ama bir ingiltere ligi için kuvetli değil burak daha iyi bir bitirici daha iyi pozisyon alıyor daha fazla golu kokluyor burak jardelse dembaba diego costanın 2-3 tık altıdır emenike ile dembabanın hiçbir farkı yok ama dembaba daha çok bitirici emenikeye göre bu 3 lünün arasındakı en iyi forvet burak yılmaz çunku onemlı alan sadece top tut pas dağıt değil he burak gerekirse onuda yapıyor burak şuan beşiktaşda olsaydı arsenalı eleyip cl ye gitmişti ve liverpool maçında 1 gol atmıstı burak fbde olsa fb 25 . haftada şampiyon olurdu
  • Ba bence beşiktasin son 10 yilda aldigi en iyi oyuncu.

Komple bi oyuncu ama burak bitiriciligi yok.yaninda bitirici bir fw le cok iyi ikili olurlar mesela sow burak gibi.

• Ba ceza sahasında etkili, Burak ceza sahasında rakip defans arkasına koşularda. Ba dan Burak gibi topu alıp birden fırlamasını bekleyemezsiniz, Burak tanda ceza sahasında bitirici vuruşlar yapmasını.
  • 2 sinide beğenmiyorum farklı tipte oyuncular zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Ba bence beşiktasin son 10 yilda aldigi en iyi oyuncu.

Komple bi oyuncu ama burak bitiriciligi yok.yaninda bitirici bir fw le cok iyi ikili olurlar mesela sow burak gibi.

Yok hocam, daha konuşmak için erken ama bence Töre olacak o oyuncu.Misal derbilerde Ba oyunda mı değil mi belli değilken Töre'yi 3 kişi kovalıyor arkasından topu alabilmek için.Ha forvet olarak yazdıysan ayrı konu tabi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halit.

quote:

Demba ba > tr deki tum forvetler. Takimin iyi oynayacak ki gol atacak
    Burak kac kere mac almis?

Schalke maçı ve Manchester maçı. Bunları da düşünmeden yazıyorum aklımda kalmış oldukları için. Düşünsem neler çıkar allah bilir. Hadi çık git burdan

Ulan attigi gollerin yarisini sirtiyla atiyor zaten kendi bile sasiriyor bazen attigi gollere konusmayin burada.

Edebini takın ulan mulan ahır mı sandın burayı? isterse kaba etiyle atar. Atıyor mu atıyor, sanki Ba tsubasa gibi uçarak gol atıyor mantığa bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

Ba bence beşiktasin son 10 yilda aldigi en iyi oyuncu.

Yok hocam, daha konuşmak için erken ama bence Töre olacak o oyuncu.Misal derbilerde Ba oyunda mı değil mi belli değilken Töre'yi 3 kişi kovalıyor arkasından topu alabilmek için.Ha forvet olarak yazdıysan ayrı konu tabi.

Zaten töre olcan ne kadar iyi oynarsa ba da o kadar iyi oynar.ba takim oyuncusu drogba gibi birden bire skoru degistircek yildiz bi oyuncu degil drogbanin 1 tik alti diyeyim.

Kanatlar calisirsa atar yoksa atamaz.

Töre iyi hasan şaş a b3nzetiyorum ben onu.oda saglam.ic3ri girer ve iyi şut atardi.ama oyun disiplini iyi degil.cok az macta arkaya da yardim ediyor.zaten oyun disiplinenede bagli kalsa rahatlikla elit bi takimda oynar.ama takim oyuncusu olmadigi surece istedigi kadar calim atsin akilli defler onu durdurur.yapacaklari bekin arkasina hemen stoper kademe yapcak.

Brumada sakatlanmasaydi töre formunda olurdu.

• Beşiktaş taraftarları niye bu kadar abartıyolar bilmiyorum ama drogba bjk ye gelseydi istanbulu takarlardı herhalde

• Şükürler olsun ki burak bizde demba onlarda

• Burak daha iyi bitirici dembabadan

• adamların ba dan önceki forveti hugo almeida idi bırakında abartsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Ba iyidir hostur ama abartildigi kadar degil objektif olamiyoruz maalesef

ilk defa bu kadar + aldığını görüyorum usta :D bu arada avatara noldu ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.