Şimdi Ara

Piranha Ultra ii tab 9.0 black açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. tabletim (Piranha Ultra ii tab 9.0 black) açılmıyor. daha alalı 1 ay olmadı.

açma tuşuna basınca ekrana piranha yazısı geliyor. sonra bir anlık kaybolup tekrar geliyor sonra kapanıyor.

donanımsal birşey olduğunu düşünmüyorum.

müşteri hizmetlerini aradım, rom yüklemesi yapılması gerek dediler. garanti dışı kalmaz dediler.

mail attılar. a23 işlemcili modeller için ses açma tuşuna basarak açın diyor ama ses açma tuşu yok. ses açma dokunmatikte çıkıyordu.
    home tuşuna basılı tutun demiş. home tuşuda yok.
    sadece power ve geri tuşları var.

bu müşteri hizmetleri herkese aynı maili atıyor galiba. konuşurken de nerdeyse "merhaba, rom yüklemesi yapın düzelir" deyip kapatacaklar gibi geldi. hep aynı sıkıntılar geliyor demek ki. vede çağrı merkezindekilere hep aynı şey öğretilmiş ama tecrübesizler gibi geldi.

bu modele rom yüklemesi yapan var mı?

• Merhaba bende quatro tab 9.7 modeli var. Benim tabletin servis bildiriminde de rom yüklemeleri için home tuşu yazıyor ama ses(+) tuşuna basılı tutmak gerekiyor. Ben phoenixsuit programı ile bu şekilde rom yükledim. Ama usb sürücüleri baya sıkıntı çıkarıyor ve windows 8 ve 8.1 de çalışmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.