Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
17
Favori
88.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sanalcadir.com/product.aspx/ayakkabi-tourelle--21506864

bu ayakkabıyı alıcam new balancede 46 giyiyorum
    dockers de 45 giyiyorum bununda 45 ini alsam sorun çıkarmı
  • Teşekkürler, bende kaptım bir tane lacoste normalde 44 giyiyorum yine 44 e denk gelen 9.5 i aldım insallah sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mami_24 kullanıcısına yanıt
    46 alsanız daha iyi olur gibime geliyor, ben new balanceda 42 giyiyorum Lacostedan 41.

• Saol değerlendirdim.
  • bi timsah uğruna ya rab ne cüzdanlar yanıyor.
  • deri olan modellerde 1 numara büyük alın.1 ay süreli ücretsiz iade yapabilirz

• magic2melody M kullanıcısına yanıt
    Aynen Burberry çantalari yapan firmanın adını vermeyim şimdi Türkiye'de bilindik bir marka.

Fakat yurt dışında 130 euro ya satılan ayakkabınin Made in China olması rezalet. İtalya İspanya veya İngiltere olmasını beklerim.

O ayakkabı inci de satılsa yüzüne bakan olmaz.

• Bize gene ekmek yok tshirtler 100TL bende 20-30 TL dir felan diye bakınıom gerçi pazarda aynısı 10TL iyi retrica yapıyorlar :D
    Montlara hiç girmicem o ney gız 339TL indirimli fiyat :( Bu orjinaller ne kadar pahallıymış pazara devam
  • Ayakkabilar ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı hiç almdığımdan sağlamlığı hakkında bir fikrim yok ama tekstil ürünleri oldukça kaliteli
  • Sıkıntı birilerinin sırf üzerinde timsah var diye bu kadar para verildiğini düşünmesi, bunu açamayınca da başka yerlerden vuruyorlar.
    Üzerinde timsah olmasa bu paraları vermezdiniz diyen de doğru söylüyor belki ama herkesin beklentisi, düşüncesi farklı.

Toplumda insanların kalitesi düştükçe giydiğinizle, bindiğinizle değer görmeye başlıyorsunuz. Bu bir yere kadar dışında kalınabilir bir şey ama öyle veya böyle ( çok özel ve korunmuş bir çevrede yaşamıyorsanız) siz de bu sisteme uymak zorunda kalıyorsunuz.

Marka dediğinde benim aklıma elini değer değmez veya giyer giymez "vay be" dedirten kalitede ürünler geliyor. Tasarımından malzemesine kadar kendini hissettiren ürünler geliyor. 2-3 bin liraya satılan bir Beymen takım ile aynı markanın sırf marka severler için 400 liraya çıkardığı bir takım elbette farklı oluyor veya Newbalance'ın USA veya UK üretimi ayakkabıları ile sırf marka diye alanlara sunulan Uzak Doğu üretimi ayakkabıları elbette farklı oluyor. Elinize alır almaz farkı anlıyorsunuz.

Etiketinde "güneşte solar" yazan güzel renkli mayo'ya salt markası için dünya bir para veren insanların ülkesidir Türkiye. Taklit ürünlerin orijinallerinden daha kaliteli olabildiği bir ülkedir Türkiye.

Bu indirimden 1 bot , 1 ayakkabı ve 2 mont aldım. Fransız horozunu eski kalitesine güvenerek aldım ama sitedeki diğer ürünlere baktığımda kalitesinden biraz şüphe ettim. Umarım keyif verir.

Herkes aldıklarını güle güle giysin.

• nasıl bir marka çılgınlığı. bu ayakkabılara bu kadar para verilir mi. şaka gibi.
  • siteye güvenemedim şimdi.Sanal kartla alıyım diyorum içim yine rahat değil.
  • Hocam sayfadalarca yazıldı güvenli olduğu, shop.lacoste.com ile bu site aynı şirketin, içiniz rahat olsun. Ekşisözlük vb. yerlere de bakabilirsiniz.

• haber veren arkadaşa çok teşekkürler 2 ayakkabıda ben kaptım. İnşallah numaradan sıkıntı yaşamayız
  • iyi bi kurutmuşunuz ayakkabıları

fazla alanlardan birisi bana satsın ayağım 42 numara
    haftasonu kızla buluşacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

Gstar ayakkabınin iç tabanında kabak gibi Made in China yazıyor alana mani olmayım:-)

made in china olmayan ayakkabı bulmak zor bu devirde

new balance ingiltere ve amerika üretimleri var 900 lü serileri encaplar

çok rahat kilolu uzun boylular için iyi
  • http://www.sanalcadir.com/product.aspx/erkek-pantolon-23292464
    bu ürün kalıbı nedir ?Nasıl bulabilirim
  • %70 indirim ve 110 liraya tisort ?

Arada sicak firsatlar oluyor 30-35 e tisort aliyoruz daha iyi

Ben es gectim belki deneme amacli uzun kollu bir tisort alabilirim

• Bir ayyakabici olarak bence gayet uygun.ayyakbilarin ederi zaten şu anki fiyatlari,marka sevenler icin kacırılmayacak fırsat.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.