Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
17
Favori
88.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site bende açılmadı. Ama söylendiği gibi Eren Holding'inse orijinalliğinden şüphe duymayın. Yıllardır sonbaharda Güneşli'deki depolarının bir bölümünü açarlardı zaten. Aynen Lacoste'lar, Swatch'lar talan edilirdi. Demek ki artık internete taşımışlar olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Şuanda aradım eren holdingin resmi sitesinden aldığım numarayı.
    Sorduğumda sanalcadir bize ait dediler.
    Site hakkında bilgi almak için 444 37 36 yı yani sanalcadir in müşteri hizmetlerini verdiler.
    Bakalım beklemedeyiz.

hocam siz güven sağlayana kadar bişi kalmayacak site dün geceden beri gümledi girilmiyor bile. yılda iki kere yapar bunu eren holding. eskiden sadece gerçek çadırda yapardı şimdi sanalını da yapıyor bi kaç yıldır. siz hala site eren holdingini mi diyorsunuz şu başlıkta bu kadar adam ürün aldık diyor inanmıyorsunuz ya ne diyim

• Araştırayım mı yahu ne cahil adamlar var, al bak bakalım Lacoste Türkiye müşteri hizmetleri numarasında kim var? Belli ki daha önce bu mağazayı ne duymuşsun ne de alışveriş yapmışsın. Laf kalabalığı yapma bence, özellikle de 2,5 sene Fransa'da yaşamış birine
     SİLİNEBİLİR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eren holding aynı zamanda burberry'nin de distribütörü, Türkiye'deki bütün burberry mağazaları Eren Holding'e ait. Yani alamıyorsunuz diye 1. kalite çakma lacoste diye kedi-mundar kafasına girmeyin, komik oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deutsch Ali

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

quote:

Paçandan akan cehalet beni güldürdü. Bari yanlış bilgi verme insanlara. Eğer Türkiye üretimi ürün görürsen öp başına koy. En kaliteli tekstil Türkiye üretimi olanlardır. Çin Vietnam Malezya üretimi olanlar yanına yaklaşamaz

Komik olan kısım ?

paçandan akan cehalet

bu arada site çok kasıyor.

Birde lacostle ler bu kadar pahalı mı normalde ? bir tişört bile 250 den 100 e inmiş.

Tekstil firması işte. Ayakkabı hariç bence her ürünü çok kaliteli. Fiyatlarda aynen dediğin gibi çok pahalı. Düz beyaz tişört üstüne timsah 200 lira :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LahmacuN38

http://www.sanalcadir.com/product.aspx/ayakkabi-le-coq-sportif-ayakkabi-20221064

Le Coq siyah ayakkabıyı aldım. 45 numara giyiyodum 45 aldım. Arkadaşların ayakkabının kalitesi ve marka hakkında bilgi verir misiniz?

biraz apaçi ayakkabısı gibi duruyor ama hadi hayırlısı
  • Bilmeyenler için yazayım bu indirim çok iyidir senede 2 kez olur alacaksanız kesinlikle kaçırmayın mağazaya gore %60-70 ucuza geliyor net. 2 Hafta sonrada fiziksel çadır yapılacak orada da burdaki markalar + burberry ürünleri satılıyor. Aynı şekilde burberry'de de %20-50 civarı indirim yapıyorlar.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ben aldım yahu
    Ne hikmetse begendiklerimin hepsinde 44 mevcuttu.
    Hiç sıkıntı yaşamadan seçtim aldım diyebilirim
  • işi bilemeyen arkadaşları birisi siteden kürekle atabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Paçandan akan cehalet beni güldürdü. Bari yanlış bilgi verme insanlara. Eğer Türkiye üretimi ürün görürsen öp başına koy. En kaliteli tekstil Türkiye üretimi olanlardır. Çin Vietnam Malezya üretimi olanlar yanına yaklaşamaz

Komik olan kısım ?

paçandan akan cehalet

bu arada site çok kasıyor.

Birde lacostle ler bu kadar pahalı mı normalde ? bir tişört bile 250 den 100 e inmiş.

Tekstil firması işte. Ayakkabı hariç bence her ürünü çok kaliteli. Fiyatlarda aynen dediğin gibi çok pahalı. Düz beyaz tişört üstüne timsah 200 lira :)

Ben asla bu tür firmalardan ayakkabı almam.Çünkü ürettikleri ayakkabıların üzerine düşmüyorlar genelde adı marka oluyor.Aldım dilim yandı.

Birde şu an incimod ayakkabı sıcak fırsatları var.Ben ordan alacam bugun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

Ederi max 50

Hemen lacoste fransaya iletiyorum büyük ihtimalle fiyatı düşürüceklerdir.
  • Evet ama çok şık işte insan ister istemez aliyor. Ne kadar dilim yansada ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Lacoste türkiye yetkilisiymiş :) türkiye ayağı demek daha anlamlı olur, yetkili falan değiller burada ürettikleri ürünleri Lacoste adında satıyorlar. Üstüne eren yazmayarak birçok yükten kurtuluyor sadece :) Gerçek lacoste ürünleri anavatanında olur, burada ->http://www.lacoste.com/fr/ Eren üretimi ürümlerde 1.KALİTE ÇAKMA oluyor işte. He siz illaki Eren de Eren derseniz, o zaman yetkili oldukları ülkedeki siteleri üzerinden yapsınlar indirimlerihttp://shop.lacoste.com.tr/ Saçmasapan bir site oluşturup oradan değil. Sitenin altına logoları çakınca güvenlik oluyor sanki :) SSL nedir bilmeyen, sitesinde sertifika adına hiçbirşey olmayan bir kurum işte ötesi değil..

SİLİNEBİLİR

Hocam boş mesajlar yazıp milletin vaktini boşa çalma allah askına ya adamlar burberry'nin de Türkiye yetkilisi çakma falan sattığın mı sanıyorsun ? hadi kardeşim işine git collezion falan al hadi kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: magic2melody

Bilmeyenler için yazayım bu indirim çok iyidir senede 2 kez olur alacaksanız kesinlikle kaçırmayın mağazaya gore %60-70 ucuza geliyor net. 2 Hafta sonrada fiziksel çadır yapılacak orada da burdaki markalar + burberry ürünleri satılıyor. Aynı şekilde burberry'de de %20-50 civarı indirim yapıyorlar.

ben yılın her günü indirimli alıyorum. sakarya organizesanayinde burda 100 liraya satılan ürün orada 50-60 lira.
    bir tek çocuk ürünü yok. ve ayakkabıda çeşit az.
    alma imkanı olan oradan alabilir.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam ciddi ve gerçek indirim oluyor yılda 2 kez.
  • Yav siz her şeyi çok bilenler konuşun eren ilehttp://shop.lacoste.com.tr/ burada yapsınlar indirimlerini alalım, telefon kullanmayı çok iyi bilenler hadi durmayın arayın..

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Çok titiz değilsen siyah al hocam, sürekli silmekle uğraşmazsın ayakkabıyı. Bende beyazı var silmekten bıktım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 23 Şubat 2015; 13:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Çok titiz değilsen siyah al hocam, sürekli silmekle uğraşmazsın ayakkabıyı. Bende beyazı var silmekten bıktım :)

sağol hocam yorumun için
  • Le coq nasil onerir misiniz rahatligi kalitesi nasildir kullanan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.