Şimdi Ara

HP COLOR LASERJET PRO MFP M476NW ICIN ACIL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ofis icin hp color laserjet pro mfp m 476nw almayi dusunuyorum ama yardima ihtiyacim var. Bu yazi icin m476 dw, m476dn, m476nw modelleri var bide 475 olanlari var sanirim hangisini tercih etmeliyim ne anlama geliyor bunlar. Ikinci olarak bunlarda toner dolum da sikinti yasar miyim cip sikintisi bundada varmi toner dolumlari pahali 0mi bide dpi kalitesi yeterli mi gibi sorularin cevabina ihtiyacim var malum fiyati biraz guzel simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzettly -- 22 Şubat 2015; 23:37:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• izzettly İ kullanıcısına yanıt
    Bu cihazın inkjet olanı var. Hem daha hızlı hem de sürekli besleme sistemiyle baskı maliyetleri %5 yoğunlukta 3 sayfası 1 kuruşa gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzettly

merhaba.
    Ofis icin hp color laserjet pro mfp m 476nw almayi dusunuyorum ama yardima ihtiyacim var. Bu yazi icin m476 dw, m476dn, m476nw modelleri var bide 475 olanlari var sanirim hangisini tercih etmeliyim ne anlama geliyor bunlar. Ikinci olarak bunlarda toner dolum da sikinti yasar miyim cip sikintisi bundada varmi toner dolumlari pahali 0mi bide dpi kalitesi yeterli mi gibi sorularin cevabina ihtiyacim var malum fiyati biraz guzel simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim...

nw : network ve wifi

dw : dublex ve wifi

özellikleri bulunmakta.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.