Şimdi Ara

OkayFreedom VPN Premium ( Kampanya 1 Yıl 6 Gün )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
1.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  OkayFreedom VPN Premium ( Kampanya 1 Yıl 6 Gün )

VPN; İnternette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır.
     OkayFreedom VPN Premium ( Kampanya 1 Yıl 6 Gün )

Buradan http://sharewareonsale.com/s/steganos-okayfreedom-vpn-giveaway-coupon-sale ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technopro360 -- 22 Şubat 2015; 23:16:34 >

• teşekkürler internet üzerinden engelli oyuna girmek için ücretsiz vpn bakınıyordum bende

edit: yalnız bağlanamıyorum hata oluştu diyor

sorunu buldum bu vpn'i de engellemişler, spotflux, kepard, cyberghost engelli değilken ücretsiz dağıtılan okay freedom engelli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 22 Şubat 2015; 23:49:22 >
  • Teşekkürler kodu aldık bakalım. lazım olursa deneriz
  • Teşekkürler
  • Ben geçen almıştım, kullanıyorum ara sıra ama tarayıcıda reklam çıkarması hiç hoş değil.

Kim bilir arka planda neler yapıyor, Cyberghost bulsam buna hiç bulaşmam.
  • Kullanımı basit bir vpn ama her kampanya yapışında limiti biraz daha düşürüyor. Geçen sene limitisizine kampanya yapmışlardı. Ondan sonra hep git gide düştü.
    Şuan 10 Gb lık hak veriyor,bu bile yeterde artar zaten
  • a stable connection to the okayfreedom servers could not be established.The program will close now.
    Should the problem persist, please inform customer support.

küçük pencerede böyle bi hata veriyo kahrolasıca. var mı bi babayiğit çözümü bilen?
  • Sitesinde openvpn destegi yaziyor ama ben bulamadim.config dosyasi lazim bulan bilen varmi arkadaslar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • signore kullanıcısına yanıt
    Evet reklam olayı sinir bozucu, yanlış hatırlamıyorsam kurduğu eklentiyi devre dışı bırakınca reklam göstermiyordu. (Firefoxla ilgili yazdım.)
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    kyk mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saygilikisilik

kyk mı hocam ?

değil hocam eduroam üniversite interneti
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    kyk da da çalışmıyor bu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.