Şimdi Ara

Apartmanda boş port olmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
15.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Başlıkta yazildigi gibi forumda arattigimda 2013'e ait bir konu buldum ve tekrar bir konu açmak istedim. Biz bazı sebeplerden dolayı ev değiştirdik. İnternet bağlatmak için gerekli işlemleri yaptırmak için gittiğimizde kutuda boş port olmadığı söylendi. Ne yapabiliriz gibisinden sorduk araştırdık dilekçe verin dediler, verdik hiç bir işe yaramadı. Arkadaşlar aranizda elbet bu ise bulasmis, bu işin içinde olan birileri vardir eğer bunun bir çıkar yolu varsa soylerseniz sevinirim. İyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Run2Knife -- 22 Şubat 2015; 22:40:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olacak birileri yok sanirim.

• Kardeşim burdan ne yapmamızı bekliyorsun müdürlüge git sallamazlarsa türk telekom genel müdürlüğü ama dediğim gibi sırayla yap bunları

forum donanım ttnet destek ekibine başvur

http://donanimhaber.com/ttnet/default.aspx?pid=3

TTNET HATTI

444 0 375

TÜRK TELEKOM HATTI

444 1 444
  • 5 ay oldu bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gelişme oldu mu? Üç aydır aynı sorundan müzdaribim.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Şubat ayının sonunda geldi sanırım. Tam hatırlamıyorum. 5 ay bekledim öldüm resmen.

Bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğünü bulun oraya haftada bir uğrayın internetim bağlanmadı diye. Beş ay boyunca ben 4 kere gittim en sonunda yaptılar.

Diğer bir olay ise. İnternet geldikten sonra 1 ay gibi bir süre geçti... Üst kata bir komşu geldi internete başvurmaya gidiyorum dedi sabah... Öğleden sonra interneti bağlandı :D

NNasıl küfür ettiğimi anlatamam...

Ben beş ay elalem bir gün bile değil.

Müdürlüğe sabah saatlerinde gidin derim

Sanırım 8 gibi açılıyor... İlk siz sırada olun daha etkili oluyor...
    Maalesef durumlar böyle...
    Bina yeni işe bu sıkıntılar Türkiye'de böyle arkadaşlar size bol sabırlar...

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Aveanın jet wifi kotasız tarifesini kullanıyorum lakin birincisi avea ve diğer operatörlerin hiçbiri doğru düzgün çekmiyor. İkincisi 15gb'ten sonra 192 kbps'a düşen internete ayda 80 ₺ para ödüyorum. 3 aydır gidebileceğim bütün birimlere gittim ancak hiçbir değişiklik olmadı ttnet tarafından. Şimdi bir kişi daha var aynı apartmandan geçen o da gitmiş 6 ay demişler kendisine.

İlk benim sırada olmamın ne gibi bir faydası olabilir ki? Müdürlüğe iki kez dilekçe verildi bu arada. Adamlar tekel olmuş altyapıda paraya da doymuş ne diye sana hizmet versinler ki?
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Yapılacak bir şey yok hocam durum böyle.

Avea dalgasına bende girecektim ama dediğin gibi 15ten sonra düşüyor bir de sözleşme bitmeden taahhütü iptal edersem 250 TL ödersin dedi. Yuh dedim.

Sabah gitmenin avantajı şöyle... 3 kere hep öğleden sonra gittim sonuncusunda sabah annemle gittim çünkü onunda canına tak etti öyle hallettik.

Bence tek gitmeyin aileden biri olsun hatta o apartmandaki kişilerden de gelenler olsun.

Öyle deneyin.

• Arkadaşlar bu sorun çok lanet bir şey biliyorum. Bir abime danıştım bana sağolsun yardımcı oldu Sakarya içinde iş yapan bir firmadan haberim oldu. En üst balkona taktıkları bir anten ile avmdeki uydudan internet çekiyor ve ayda sadece 30 tl ödüyorum. 2 haftada bir sıkıntı olabiliyor net kesilmesi gibi gibi ama hiç yoktan iyidir. Firmanın adı "myfi" arkadaşlar bir araştırın dilerseniz işinizi görebilir
  • Arkadaşlar konuyla ilgili 4 aydır muzdarıp durumdayım.Durumu artık mahkemeye taşıma düşüncesindeyim.Alt yapı hizmeti sağlayamadığından dolayı dava açabilir miyim?
  • Aynı saçmalık benim de başıma geldi.

Vdsl alacaktım modem desteklemedi, modem aldım bu sefer de port dolmuş.

Adsl mi kaldı artık lanet olsun uğraştığımız şeylere bak.

• tmac61 kullanıcısına yanıt
    Dostum seninki apartman portu değil sanırım sorun olan, Superonlineda port yoksa diğer issleri dene istersen.
  • hocam ben geçen sene başvurudum. o ara okulda olduğum için sorun değildi ama 1 senedir ipleyen yok.
    arkadaşlarında dediği gibi takibini kendimiz yapmalıyız.
    adamlara bak ya para verip hizmet alamıyoruz.
    ulan bu işede türkcellsüperonline destek verse varsa 1 hafta ya hallolur tüm işler en geç.
    rekabetin önemini burada görebiliyoruz.
    şimdi tekrar başvurucam bakalım bizim mahallede 3 kişide aynı port sorunu var bildiğim kadarı ile bu ne gevşekliktir ya...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.