Şimdi Ara

Sissokko / Lawal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki EsEs'li oyuncuyu seneye takimda gorsek selcuk ve melonun yüksek maaşindan dolayi vs. Sizce nasil olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lawal bugün çok iyi oynadı takip eden var mı istikrarlı olduğunu sanmyorum

• Lawal cok istikrarlı degil denildiği gibi ama o sisokkoyu GS macında da cok beğenmiştim ben. 3 büyüklerde rahat oynar bence. Yası da 22-23 sanırım

• Eskişehir'e çok boş paramız geçti. Alacaksak Bursa'dan birilerini alalım. Ki onlarda çok yüksek fiyat ister. Dolayısıyla TR sınırı dışından gerçek maliyetine, 19-20 yaşında geleceğe yatırım olmayan, Melo, Eboue, Sneijder gibi kendini kanıtlamış, risk olmayan, takımda direk oynayabilecek transferler yapmalıyız. Doğru oyuncuları bulduğunda az maliyetle fark yaratabilirsin. İlla dünya yıldızlarına gerek yok.
  • anadolu takımlarındaki bütün oyuncular = çöp

yabancı sınırı en azından 11 de kalkıyor adamların istediği oyuncu eses en az 5m isteyeceği lawal
  • Olmuyor işte. Anadolu kulüblerinde ne kadar iyi olsalarda İstanbul kulüblerinde aynısı gibi oynayamıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caspar

Lawal bugün çok iyi oynadı takip eden var mı istikrarlı olduğunu sanmyorum

Eskişehirli olduğum için çoğu maça giderim/izlerim.

İstikrarlı oyuncu. Ama takım performansı düştükçe o da düşüş gösterdi.Skibbe ile yine coşmaya başladı.
    Şöyle söyleyeyim;

Prandellili Meloydu ligin başında iyi ama takım oynamıyor.
    Şimdi Hamzaoğlu'nun takımındaki melo gibi. Yine iyi fakat takım iyi olunca 2 kat daha iyi.
  • Sissokoyu 430 bin euroya veriyorlarsa alalim seneye yedek olur. Ilk 11 icin turkiyeden oyuncu alinmaz yabanci siniri kalkmisken.

• quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

İstikrarlı oyuncu. Ama takım performansı düştükçe o da düşüş gösterdi.Skibbe ile yine coşmaya başladı.
    Şöyle söyleyeyim;

Şimdi Hamzaoğlu'nun takımındaki melo gibi. Yine iyi fakat takım iyi olunca 2 kat daha iyi.

Eyvallah hocam.
    3 Büyüklerde iş yapar diyebilir miyiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

Şöyle söyleyeyim;

Eyvallah hocam.
    3 Büyüklerde iş yapar diyebilir miyiz

Valla bilinmez hocam. Anadolu'dan oyuncu almak = iddaada evini arabanı satıp basmak.

• Selçuk ve Melo'nun gönderileceğini düşünmek hayalcilik olur. 2'si de seneye takımda olurlar çok büyük ihtimalle.

Ayrıca dünya üzerinde oyuncu mu bitti de hala Türkiye ligindeki oyunculara sulanıyoruz Çok büyük bir havuz var artık önümüzde değerlendirmemiz lazım.
  • 1m verelim verirlerse verirler vermezlersede turşusunu kursunlar artık dünya açık bize olması gerektiği gibi...
  • Lawal iyi çalım atıyor dikine,yarıp yarıp gidiyor.
  • sissokodaha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi de açık alan seven oyuncular..misal amrabat..
    Bizim gibi set oyunu oynayan takımlarda bu tip oyuncular iş yapmaz çünkü rakipleralan daraltıp kapalı oynadıklarında bu adamlar o kalabalıkta kaybolur..
    He öndeyken alıp kontra atak oynamak için de yabancı hakkı kullanılmaz...yabancı sınırı kalktığında bile ben olsam düşünmem..

Bir de her konuda şu selçuğu eleştirmeyin yeter baydınız artık

• Melo ayarında adam almalıyız genç olcak lafı hikaye geliyor artık bana Melo 30üstünde ama hala full performans oynuyor aynı şekilde Selçuk'ta öyle.Genç alcaz diye milyonlarımız döküldü.

• Gökhan inler halâ iş yapar diye düşünüyorum

• Sissokko bayağı yetenekli bir oyuncu. Galatasaray'da iş yapabilir. Önce kiralayıp denemek lazım.
  • Seneye yabancı sınırı kalkacak hala Anadolu'nun leş yabancı oyuncularını istiyorsunuz.

Tam bu yönetimlik vizyonda bu kafa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.