Şimdi Ara

TTnet'e ne kadar ödüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8Mbps'ye kadar 50 GB Adil kullanım kotalı sınırsız internete 63 TL ödüyoruz.
    Normal mi bu?

• Gidip taahhüt yaptırıp, aynı fiyata 24Mbps'e geçin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Kayıt olurken 24 ay taahüt aldılar zaten
    Kayıt olalı 1 yıl olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaUnal41

Kayıt olurken 24 ay taahüt aldılar zaten
    Kayıt olalı 1 yıl olmadı

geçmiş olsun o zaman taahüt bitene kadar onu kullanacaksınız.

yok niye kullanayım boşuna para ödeyeyim derseniz iptal ettirip cezasını ödedikten sonra aynı ücrete 35mbps bile alabilirsiniz hipernet destekliyorsa hattınız.
  • ULTRANET LİMİTSİZ 50 AKN 44 TL
  • normal..bende o paketteydim babamı epey zaman önce arayıp kandırmışlar akk100 yaptılar fatura 75 oldu...sözleşmem bitti yarın türk telekomu basmaya gidiyorum babamla :)

blöf yapıcaz kapattırmaya geldik diye..yerlerse yerler yemezlerse gerçekten kapattırıcaz :)
  • Hipernet 24 Mbps Limitsiz (75 gb Akn) - 56 TL.
    Ttnet alo (konuştukça öde) - 7 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende superonline adsl+ tt evtelefonu var yalın olarak ucuz fiyat almamın bir yöntemi var mı tt den
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Modem bizde değil komşuda yarı yarıya ödüyoruz zaten
    Yalın net olarak vodafone öneririm çok ucuz
  • 8 mbite kadar akk 50 gb 55 Tl

• Ttden iyi fiyat alamassam vodafone a geçicem gibi bende. Ama ordada yoğunluk vb gibi sıkıntılar var 5 lira pahalı olsa ttnete geçeym diyorm teklif verirlerse.
  • LiseliGeriGeldi kullanıcısına yanıt
    Nick - cevap uyumu
    Üst kattakiler interneti sadece interneti günde 1 saat kullanıyor
    Torrent, indirmek filan bilmiyor gta vice city oynuyor çocuk, anne baba facebookta oyun oynuyor
    Komşuyla ortak kullanıyoruz derken ödevim var diyip modem arayüzünden wi-fi şifresini öğrenip bilgisayarıma wi-fi adaptör alıp onların bi alt odaya kurdum bilgisayarımı
  • aynı şirket aynı hizmete neden farklı fiyat uyguluyor?
  • Herkes benden az ödüyormuş. Ben Yalın Ultranet Limitsiz 75 GB AKN 71 TL ödüyorum, taahhüt olduğu için yalın ücreti aylık 15 TL'yi almıyorlar. Üstüne Tivibu Full HD 24.90 ödüyorum. Nisan'da internet taahhütü bitince bunu ucuza getirmenin yolu var mı? Burada iptal blöfü yemiyor, gittim adam ciddi ciddi iptal başvurusunu işleme koyup interneti kapattılar. İkna için aradıklarında "başka bişey olsa işkence çektirirdiniz" demiştim.
  • Taahhütlü ultranet 49TL
  • Link?
  • 16 mbps 39 Türk lirası

• quote:

8Mbps'ye kadar 50 GB Adil kullanım kotalı sınırsız internete 63 TL ödüyoruz.
    Normal mi bu?

100 gayme. Playstore tivibu var içinde. 50 mbit 200 gb akk.

• 8e kadar 50gb akn 67 lira ödüyoz
  • quote:

Link?

Hocam aralık ayında yaptırmıştım ben bunu.O zamanlar ultranet pakette kampanya vardı ilk ay 69 sonra ki aylar 49 ödemeye başladım.Şu anda baktımda bu kampanya kalkmış.Fakat onun yerine "Tam Zamanında Kampanyası" diye bir şey gelmiş.

Link:http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Tam-Zamaninda-Kampanyasi.aspx

Bu da aynı 2 yıl taahhüt ve 46TL diyor.Fakat koşullar kısmında şöyle bir madde yer alıyor;Kampanyadan bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.Siz yine de bir sorun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.