Şimdi Ara

Otomatik Odeme ve Fatura Kesim Tarihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dun itibariyle aveaya gectim 1 gun hatti kullandim bu gece fatura kesilcekmis suan 1.48 TL olarak gozukuyor fatura her neyse Mh yi aradim tarih degistirebiliyormuyum dedim hayir dedi 7 yada 17 si son odemeniz olcak dedi simdi ben faturami otomatik odemeye verdim odemeyi son gun mu ceker hesaptan ? Tarifeye ek telefon icin 3 ay otomatik odemede olmasi gerekiyormus onun disinda 8 ay duzenli odeme olmasi gerekir dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Fatura kesim tarihini degistiremezsiniz bu doğru..Aveada bu tarihler tarifelere gore belirlenir hatlar ilk kamu tarifesi yada ailece gibi tarifelerle açılınca 22 si hesap kesimi oluyor takip eden ayin 16 si son ödeme oluyor bu tarih nettir.(Tatil günlerine denk gelince 1-2gun kayabilir.)
    Fatura tutarı hesaptan son gün çekilir ve Avea sistemine yansıması 2 günü bulur.Bu sorun teşkil etmez faiz falan işlemez yine ödeme tarihi son gün gozukur.Ödenmesi diye görüp panik olmayın yani.
    Numara taşımayla aveaya geldiyseniz ve mevcut operatorunuzde de uzun suredir faturalı hat kullanıyorsanız cihaz alimi için şartlar biraz daha kolaylaşır müşteri hizmetlerine danisabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Fatura kesim tarihini degistiremezsiniz bu doğru..Aveada bu tarihler tarifelere gore belirlenir hatlar ilk kamu tarifesi yada ailece gibi tarifelerle açılınca 22 si hesap kesimi oluyor takip eden ayin 16 si son ödeme oluyor bu tarih nettir.(Tatil günlerine denk gelince 1-2gun kayabilir.)
    Fatura tutarı hesaptan son gün çekilir ve Avea sistemine yansıması 2 günü bulur.Bu sorun teşkil etmez faiz falan işlemez yine ödeme tarihi son gün gozukur.Ödenmesi diye görüp panik olmayın yani.
    Numara taşımayla aveaya geldiyseniz ve mevcut operatorunuzde de uzun suredir faturalı hat kullanıyorsanız cihaz alimi için şartlar biraz daha kolaylaşır müşteri hizmetlerine danisabilirsiniz.

Peki 23 u bugun faturam kesiliyor bunu yarin odemek istesem odeyebiliyormuyum musteri hizmetleride net bise diyemiyor ki her aradigimda farkli seyler soyluyorlar aveanin sitesinde ek cihaz alabilmek icin fatura tarihinden 7 gun icinde odeme yapmak gerekiyor diyor benimki otomatik odemede oldugu icin son gun odenecek bu durumda problem olurmu cihaz konusunda

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Hemen yarin değil yaklaşık 3 gün sonra sistemlere yansıyor 3 gün sonra müşteri hizmetleri,9333,online işlemler,bayiden kredi kartı/nakit,internet bankacılığı gibi yollarla anında otomatik odemeyle ise son ödeme tarihinde odeyebilirsiniz.Son ödemede ödenmesi önemli değil talimat ne kadardir aktif buna bakıyorlar cihaz alımında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.