Şimdi Ara

kombi bağlantılarında sorun var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yoğuşma sistemi filan sizce düzgün bağlanmış mı ?
     kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ?

• Ne guzel yapmis cocuk.
    Eline saglik
    Ustaya tesekkur etmen lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolsun baya uğraştı, mobil olmayacak eve mobil sistem bile kurduk onlarla
  • Eeee madem memnun kaldin.
    Olmayacak isi bile yaptirdin.
    O zamaan bu kadar yetenekli bi ustanin hatali baglanti yapmayacaginida biliyorsun.
    Hava atmak icin,
    Laf olsun torba dolsun misali acilmis gereksiz bir baslik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    kombi altındaki vana ve filtreleri tam geçişli ve metal yaptırsaydınız daha iyi olurdu , ben olsam alt bağlantı borularını da bakır ya da metal yaptırırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto26

kombi altındaki vana ve filtreleri tam geçişli ve metal yaptırsaydınız daha iyi olurdu , ben olsam alt bağlantı borularını da bakır ya da metal yaptırırdım.

Burdaki ustalara anlatamadık. Yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SedatUsta

Eeee madem memnun kaldin.
    Olmayacak isi bile yaptirdin.
    O zamaan bu kadar yetenekli bi ustanin hatali baglanti yapmayacaginida biliyorsun.
    Hava atmak icin,
    Laf olsun torba dolsun misali acilmis gereksiz bir baslik...

Görüşlerine saygı duyuyorum, 11 senedir forumun üyesiyim, laf olsun diye konu açmıyacak kadar eskiyim, Usta yetenekli demedim bulunduğumuz yerde bulabildiğim bir usta, Bulunduğum yeri anlatmak gerekirse Geri dönüşüm vanasını bilmeyen, oksijen geçirmeyen boruyu bilmeyen, su tesisatçıların sonradan kombi tesisatçısı olduğu bir yer... Öyle olunca tesisat hakkında foruma konu açmak ilerde göreceğimiz zararları en aza indiriyor.
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    sözde ustalar öyle gerçekten her yerde aynı sorunlar oluyor , 2 yıl önce kombi değişimi sırasında bende aynı sorunları yaşamıştım en son alt bakır bağlantı borularını ve tam geçişli metal filtre ve vanaları ben alacağım siz onları kullanarak montajı yapın diye zor bela anlaşmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto26

sözde ustalar öyle gerçekten her yerde aynı sorunlar oluyor , 2 yıl önce kombi değişimi sırasında bende aynı sorunları yaşamıştım en son alt bakır bağlantı borularını ve tam geçişli metal filtre ve vanaları ben alacağım siz onları kullanarak montajı yapın diye zor bela anlaşmıştım.

Ben de sizin gibi söyledim m2 si 2.8 tl oksijen bariyerli boru 2,4 tl oksijen bariyersiz boru sordugum bütün ustalar o 5 sene önceki boruydu artık kullanılmıyor dediler, alt vanalar metal olsun dedim yıllardır yapıyoruz hiç sorun olmaz dediler, çok bilmişlik yapmamak için iyi bari deyip geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

Yoğuşma sistemi filan sizce düzgün bağlanmış mı ?
     kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ?

kombinin arkasındaki odaya bakıyosa ben olsam odaya saplama yapıp odadan gömerek gidersim ve yine saplama yaparak kollektöre girerdim bu sayede hiçbir boru gözükmezdi yoguşma içinde yeri görmem lazım kesinlikle öle baglamazdım bi çılgınşlıkta onun için yapılabilir eger kombinin arkası dıs cepheye bakıyosa yapılacak cok sey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: chnkrc35

quote:

kombinin arkasındaki odaya bakıyosa ben olsam odaya saplama yapıp odadan gömerek gidersim ve yine saplama yaparak kollektöre girerdim bu sayede hiçbir boru gözükmezdi yoguşma içinde yeri görmem lazım kesinlikle öle baglamazdım bi çılgınşlıkta onun için yapılabilir eger kombinin arkası dıs cepheye bakıyosa yapılacak cok sey yok

Arkası salona bakıyor, fayanslara zarar vermemek için bu şekilde bağladık, şimdi düşünüyorum da keşke sizin dediğiniz gibi yapıp boruları duvara gömseydik, olmazsa boruların olduğu yere küçük bir dolap yapacağım, Bu saatten sonra boruların yerleri zor değişir gibi, bu bağlantıda mutfağı parke yapsam kombi akıntı filan yapAR MI ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chnkrc35

quote:

Arkası salona bakıyor, fayanslara zarar vermemek için bu şekilde bağladık, şimdi düşünüyorum da keşke sizin dediğiniz gibi yapıp boruları duvara gömseydik, olmazsa boruların olduğu yere küçük bir dolap yapacağım, Bu saatten sonra boruların yerleri zor değişir gibi, bu bağlantıda mutfağı parke yapsam kombi akıntı filan yapAR MI ?

dırenaj ve tahliyesini adam güzelce baglamıs ama bu kombinin baska bir yerinden su kaçırmayacagı anlamına gelmez her zaman su kaçırmaya müsait bir sistem ama bu sizi korkutmasın dünyanın sonu degil sudan etkilenmeyen parke yaptırın kombiyide kople tavandan asagıya dolap yaptırın icinide kiler olarak kullanırsınız kötü görüntüde ortadan kalkar :)

• borular balkonda dısarıdan gidiyordu kombi yukarı alındı arka odaya saplama yapıldı ve oradan mutfaga gecdı hem borular yok oldu hemde ısı kaybının önüne geçildi
     kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ? kombi bağlantılarında sorun var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.