Şimdi Ara

ASUS S6F Dizüstü bilgisayar video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir dizüstü bilgisayardan beklentileriniz nedir? Performans? Taşınabilirlik? Prestij? Hımm zor beğenen birisiniz fakat donanım dünyasında herkesin zevkine hitap eden ürünler bulmak mümkün. ASUS, S6 serisi el işi deri kaplama dizüstü bilgisayarlarıyla bir dizüstü bilgisayarda prestij, performans ve taşınabilirliği bir araya getiriyor.

Dünyanın ilk deri kaplı dizüstü bilgisayarı olma özeliği taşıyan S6 serisi dizüstü bilgisayarlardan açık kahve rengi deri kaplamaya, 1.5GHz çalışan Intel Core Duo L2300 çift çekirdekli işlemciye, 1.5 GB'a kadar arttırılabilen 1GB sistem belleğine, Wi-Fi 802.11a/b/g ve Bluetooth V2.0+EDR kablosuz bağlantı yeteneği gibi gelişmiş özelliklere sahip olan S6F modeli dizüstü bilgisayar video inceleme konumuz.

Model :

• ASUS S6F

Teknik Özellikler :

• İşlemci : Intel Core Duo 1.5 GHz (L2300)
    • Ekran : 11.1" WIDE XGA TFT
    • Bellek : 1 GB 533 DDR2 RAM
    • Sabit Disk : 100 GB 5400 RPM
    • Ekran Kartı : Bütünleşik sistem belleği ile paylaşımlı Intel 945 GM 128 MB ekran kartı
    • Genişleme Yuvaları : 1 x IEEE1394, 3x USB 2.0, 1 x Hoparlör çıkışı & SPDIF kombo, 1 x mikrofon girişi, 8-1 Kart okuyucu, Express kart genişleme yuvası
    • Kablosuz bağlantı yetenekleri : Wi-Fi 802.11a/b/g ve Bluetooth V2.0+EDR
    • Optik Sürücü : Çift katman DVD yazıcı
    • Ses: Bütünleşik Intel High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, bütünleşik stereo hoparlör ve mikrofon
    • İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP PRO TR
    • Ebatlar : 261x 190 x 33 mm
    • Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 6 hücreli performans modunda 2,5 saat düşük güç tüketim modunda 4,5 saat pil ömrü
    • Klavye : Q Turkçe 85 Tuş
    • Aksesuarlar : Taşıma Çantası, Asus Deri Fare
    • Ağırlık : 1.53 Kg

Satış fiyatı :

• Yaklaşık 2250$+KDV

Sayfanın Linki : http://www.asus.com/products4.aspx?l1=5&l2=25&l3=0&model=1130&modelmenu=1

• Videolarımız her geçen daha da güzelleşiyor. Speed-Step'e çok teşekkürler. Ayrıca Asus'un S6F'de baya güzel. Özellikle kutulaması baya dikkat çekici.
  • küçük ve deri kaplama olması taşınabilirliği ve prestiji arttırmış.

fakat performans durumu pek de aman aman görünmüyor doğrusu

10 üzerinden 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenissimo -- 9 Kasım 2006; 11:25:37 >
  • videolar gün geçtikçe iyiye gidiyor yenilerini bekliyoruz
  • Gayet Doyurucu bir Video Elinize saglik. Yalniz Muzigin sesi cok yuksek geliyor biras daha kismanizi Oneririm. Ayrica Instrumental kullanirsaniz daha iyi olur. Doyurucu bir Video oldugu icin Aradaki lyricler kafa sisiriyor dikkat dagitiyor (ki hip hop dinlerim) instrumental ve kisik sesli videolar tercih etmenizi tavsiye ediyorum.

Elinize saglik.S6F karizma bir sekilde bende buna deri kaplatmayi dusunuyorum zaten
  • 2250+kdv ye bu özelliklerde laptop olmaz... araba sektörü değilki bu canım deri döşeme olunca lüks olsun :) ...
  • çok pahalı, ayrıca sonye göre ağır, kalın , pil süresi düşük. eah olmamış bu notbuk.
  • sayın editörler acaba donanim haberde rss desteği olacakmı ?
  • prestijine diyecek yok açıkçası ama ısınması problem + o paraya W7WJ'yi tercih ederim tamam deri kaplı değil ama çok farklı sayılmaz o üründe 13"1 inç ve bence çok daha fazla tercih sebebi.
    Şuda var zengin bir patron olsam tek işim internetten görüşme-pazarlama vs. olsam deri kaplı masama ve mobilyalarımı tamamlama bakımından tek geçerim o ayrı....
  • Ya bu ürünleri size ithalatçıları ödünç mü veriyor.Nasıl gelişiyor bu süreç merak ediyorum açıkçası ayrıca.
    Yine ayrıca sunum yapan arkadaş çok iyi diksiyon,kamera açıları çok iyi kameramanada teşekkürler ve başarılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camelon -- 10 Kasım 2006; 16:07:53 >
  • Söyleyeceğim 3-5 şey var..

1:

Mesut abim mükemmel incelemeler yapıyorsun. Ağzına sağlık çok güzel anlatıyorsun kafamda hiçbir soru kalmadı umarım daha da iyi olur ilerleyen zamanlarda.Çok teşekkürler tekrar.

2:

Alete aşık oldum. 11.1" ekran parlak ve güzel görünüyor. Sony tx serisi ile aynı boyutta ve çöz. bir ekran var. Tx kullandığımdan ve Asusun bu modelinin demosunu gördiğimden aletin ekranı çok başarılı diyebilirim.

3:
    Alete kötü diyen arkadaşlar alet sony Txden ucuz. Alet sony Tx gibi 1.2GHZ core solo değil 1.5GHz core duo ve bu çok daha fazla performans demek. Ama pilden fedakarlık ediyor o ayrı.. genede tam performansta 2.5-4.5 saat pil ömrü çok güzel..

4:
    Kutudan deri kaplama çıkan mouse çok çekici kablosuz olabilirmiş ama gende çekici. ürün paketleme şekli tamamiyle lüks severler ve detay hastaları için yapılmış bu kesin ve fiyatıda sony TX gibi 2400-3000€+kdv değil görüldüğü gibi 2250$+kdv sony TXlerin karbon fiber kasası 11saat pil süresiyle ayrı bir yeri oldupu kesin ama uygun fiyatı deri kaplama şık yapısı ve 1.5ghz core duo oluşu çok iyi bu yönlerine bittim..

5:
    umarım asus Sony gibi (tx serisi senede bir defa ufacık güncellenip sunuluyor) her sene günceelemelerle bu ultra portable serisini devam ettirir.. şuan asusun birçok ürününü kullandığımı farkettim üstelik hepside sistem dışı öğeler(kasa-lcd-external combo sürücü) ve hepsindede asusun son senelerde kullandığı malzeme ve detay olarak çok ilerlediğini ve çok iyi olduğunu söyleyebilrim odnan dolayı bu laptopta beni çok etkiledi ve çok beğendim. Kısa yol tuşları ve Hi-def video bile izletebilmesi süper. SOny Tx kullandğımda denemedm ama büyük ihtimal takılma yapabilir 1.1-1.2ghz core solo işlemci..

6:
    Ürün çok güzel; inceleme uzun ancak bu 3. izleyişim gene de sıkılmıyorum bu açıdan çok başarılı olmuş.(dahası; ne diye laptop alcam yaa beklerim diyorken şimdi kafamda asus al asus al onu sahip olmalısın dedirtcek kadar başarılı olmuş bununda hesabını kim vericek bilmiyorm --Mesut Abi??-- =)

Benimde yorumlarım bunlar.Tekrar çok teşekkürler inceleme için..
    Hoşçakalın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pSyCo -- 11 Kasım 2006; 3:05:41 >

• müthiş bişey bu yaa
    resmen hayran kaldım..
  • Çok güzel bir ürün çok begendim.

İncelemede çok güzel olmus elinize sağlık.
  • yaw tamam güzelde bi soru sormuştum ama...
  • kimse sallamıyo beni çok teşekkür ederim....
  • ASUS KULLANICISIYIM AMA BEN BEGENMEDIM BU URUNU PAHALI OLMASININ NEDENI DERI OLMASIMI SACMALAMISLAR BENCE DERI ICIN OAKDAR PARA VERILMEZ LÜKS KULLANICILAR ICIN UYGUN HAVA ATARIM HESABI SAYGILAR BENDEN DERECELENDIRME 10/ 5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.