Şimdi Ara

Düşük bütçeli blitzcrank rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa arkadaslar size düşük elolarda(west bronze silver tr bronz gümüş altın) supportla oyun nası taşınır anlatıcam.
    Bir arkadasımızla duo giriyoruz oyuna %40 ihtimalle ikimizden biri first pick olucak.
    Eğer tutarsa ilk leona banlıyoruz. Ardından takıma pref ban? diye soruyoruz bitane takım arklarımızın istedigi hero banlıyoruzki gönülleri olsun. Sonra braum banlıyoruz. Last banda size kaldıysa morgana banlıyoruz ve first pickden blitz alıyoruz.
    Bu ban/pick in sebebini açıklayayım. Özellikle tr de supp sevilmez. Bu elolardada adamların oynayabildiği support sınırlı. Blitz leona favori şampiyonlarıdır bu arkadasların. Zaten gönülsüz olan adam supportum kalmadı diyip trolleyecek yada unusual seçimler yapıcak baştan 1 0 öne geçtiniz.
    Merak etmeyin threshi jannayı namiyi hakkıyla oynayacak adam yoktur zaten bunları hakkıyla oynayan adamın support tecrübesi gelişmiş olması gerek. Bitek karma görürsünüz görürseniz. Oda çok zorlayacak bir seçim olcagını sanmıyorum.

Rakibe gelen support oyuncusu %50 ihtimalle(tr için) sightstone almayacak. Siz erkendem bu iteme sahip olursanız takımınızı 2 0 öne geçirmiş olursunuz.Lanede öne geçtiyseniz adc nizi totemlerle koruma altına aldıktam sonra mide yardıma gidebilirsiniz. Bunları ilerde anlatıcam zaten.

Şuan telden yazıyorum ban/pick kısmını bitirdik. Support matchupları lane safhası takım savaşlarını blitzle grompdan başlamanın avantajını filan ilgi görürse rehberim anlatmayı düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum simdilik tskler.

sezon 5http://quickfind.kassad.in/profile/euw/hanzala58/ %73 win rate simdilik
    bu arada sona kdamda opiymis :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanzaLa58 -- 22 Şubat 2015; 14:03:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bronz rehberi detected

threshi jannayı namiyi hakkıyla oynayacak adam yoktur
    sightstone almayacak.

şakaysa komik :d
  • mid yardıma gidecekmiş. solodan bir tp, rakip supp, adc ile sen kulene elveda de. rakip supp ortadan kaybolduğu an da rakip adc'yi ölümüne harraslar kuleye oynarım. jungle yakınsa drake için çabalar olmazsa kule aldırırım. silver ve bronz'da supplar bilmediği gibi adc'lerde oyun bilmiyor.
  • Q: el atar
    W: hizlanir
    E: yırmıh atar
    R: elektrik cikartir

Rune full ap

Masteries 30/0/0

Yine iyisiniz çelıncıra kadar yolunuz var

• Adam zaten düşük ligler için yazmış.
    @peroxide @Itsuka Shido
  • quote:

Orijinalden alıntı: peroxide

bronz rehberi detected

threshi jannayı namiyi hakkıyla oynayacak adam yoktur
    sightstone almayacak.

şakaysa komik :d

Ben düşük eloda görmedim hakkıyla o heroları oynayan

• Sightstone almayan heriflere harbiden ayar oluyorum,bunu özellikle morgana'lar "zhonya ilk item çıkmam laazım"cılar yapıyor çok ucuzmuş gibi.Dk 20'ye kadar mapte ne ward ne bişey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

Q: el atar
    W: hizlanir
    E: yırmıh atar
    R: elektrik cikartir

Rune full ap

Masteries 30/0/0

Yine iyisiniz çelıncıra kadar yolunuz var

Bunu yazmaya geldim seni hınzıır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ban hakki ne zaman geldi ?
    Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rinoritze

4 ban hakki ne zaman geldi ?
    Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

iyi oku

• quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

mid yardıma gidecekmiş. solodan bir tp, rakip supp, adc ile sen kulene elveda de. rakip supp ortadan kaybolduğu an da rakip adc'yi ölümüne harraslar kuleye oynarım. jungle yakınsa drake için çabalar olmazsa kule aldırırım. silver ve bronz'da supplar bilmediği gibi adc'lerde oyun bilmiyor.

kardesim bu rehber düşük elodakiler için olduğunu belirtmiştim. Ayrıca lcs de lpl dede support mide gank gider. Bu sırada adc si safe oynar. Zatwn wardlarla güvene aldıgımı belirtmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HanzaLa58

quote:

Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

iyi oku

Kör müsün hacı sen ? Diyorsun ki Leona ban , kaldı 2 , takıma soruyorsun kaldi 1 , braum banliyorsun kaldi 0 , last ban diyorsan da durum aynı , az dikkat

• quote:

quote:

quote:

Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

iyi oku

Kör müsün hacı sen ? Diyorsun ki Leona ban , kaldı 2 , takıma soruyorsun kaldi 1 , braum banliyorsun kaldi 0 , last ban diyorsan da durum aynı , az dikkat

eğer takımdakiler ban istegi vermediyse, 3. ve son banda size kaldıysa demek istedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

iyi oku

eğer takımdakiler ban istegi vermediyse, 3. ve son banda size kaldıysa demek istedim

Heh Bak işte o anlam çıkmıyor beynim yandi daha konunun başında :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Leona
    Takimin istegi 1 ban
    Braum
    Morgana
    ?

iyi oku

Heh Bak işte o anlam çıkmıyor beynim yandi daha konunun başında :D

sağlık olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Adam zaten düşük ligler için yazmış.
    @peroxide @Itsuka Shido

hocam son cümle mi okursan anlarsın. supportlar oyun bilmediği gibi yanındaki adc'de oyunu bilmiyor. istediği kadar safe oynasın karşıda supp olarak annie lulu vb şampiyon varsa support lane geldiğinde adc b atmıştır. @MRTFR

lcs ve lpl'de bile adc'ler çok dikkatli adamlar farm kaçırma uğruna kule altı kalıyor bazı durumlarda. tr'de 1 farm için kill veren adc'ler biliyorum supp ward atmaya gidiyor. ama rakip adc veya supp b atmışsa o gelene kadar hızlı bir şekilde gidip gelirim diyorsan onda sıkıntı yok. ama lane'de adc 2v1 yapıyorsa o adc yalnız bırakılmaz. @HanzaLa58

• quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Adam zaten düşük ligler için yazmış.
    @peroxide @Itsuka Shido

hocam son cümle mi okursan anlarsın. supportlar oyun bilmediği gibi yanındaki adc'de oyunu bilmiyor. istediği kadar safe oynasın karşıda supp olarak annie lulu vb şampiyon varsa support lane geldiğinde adc b atmıştır. @MRTFR

lcs ve lpl'de bile adc'ler çok dikkatli adamlar farm kaçırma uğruna kule altı kalıyor bazı durumlarda. tr'de 1 farm için kill veren adc'ler biliyorum supp ward atmaya gidiyor. ama rakip adc veya supp b atmışsa o gelene kadar hızlı bir şekilde gidip gelirim diyorsan onda sıkıntı yok. ama lane'de adc 2v1 yapıyorsa o adc yalnız bırakılmaz. @HanzaLa58

Şöyle düşün. Adc ne 2 kill vermişsin. Rakip zaten pick ekranından yaralı ayrılmıs flamer bi supporta sahip. Kötü giden bi lanede birbirine sövüyolar. 3 lü çalıyı ejder çevresini totemleyip adc ne play safe diyip mide yardıma gidiyorsun. Rakip zaten moralmen çökük adcni uyarmışsın. Bu durumda kötü sonuclar doguracagını düşünmüyorum roamın.

• Blitzin karşısına bilen Morgana gelirse dar eder lanei. Aynısı Thresh için de geçerli. Kim kimi çeker görürsünüz.
    Adc koruyan bi support almak varken q+e hariç bir halta yaramayan bir şey alayım ki?

Oynarken totem alın lan bir de sup diyoraunuz ap kasıyorsunuz.

• Allahım off neyse bırakıyorum bu işi tamam çok purosunuz hLL

• bronz-gümüşte blitz banlanıyor oynatmazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crywyth -- 22 Şubat 2015; 20:50:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.