Şimdi Ara

Ucuz Navigasyon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başarsoft haritası kullanan igi yazılımı içiren uygun fifatlı bir cihaz tavsşye ediniz arkadaşlar, ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Başarsoft haritası içeren iGO8 yazılımlı cihazlar var; fiyatları uygun. Daha üst segmentte iGO Primo yazılımlı cihazlar var Haritaları aynı olan. Bütçenize etkisi ortalama 200 lira civarı olacaktır. Navitech, Next gibi kendini kanıtlamış yerli firma ürünlerini araştırabilirsiniz.

Büyük Teknoloji Marketlerinin kampanyalarını takip ediniz; bazen gerçekten cazip indirimlerle piyasaya sunulabiliyor cihazlar.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

Başarsoft haritası içeren iGO8 yazılımlı cihazlar var; fiyatları uygun. Daha üst segmentte iGO Primo yazılımlı cihazlar var Haritaları aynı olan. Bütçenize etkisi ortalama 200 lira civarı olacaktır. Navitech, Next gibi kendini kanıtlamış yerli firma ürünlerini araştırabilirsiniz.

Büyük Teknoloji Marketlerinin kampanyalarını takip ediniz; bazen gerçekten cazip indirimlerle piyasaya sunulabiliyor cihazlar.

Saygılar.

Üstat bi kaç model önerseniz kıyaslamak için iyi bir kaynak olur,
  • next ye 5015 5 inç alın rahat edin 200 tl..oldukca hızlı ve kullanışlı..

aldığınız bayi'de eds ve hız kameralarının datasını'da yükletin..

HER'GÖZÜN BAKIŞINA,HER'SÖZÜN AKIŞINA İNANMAYIN.?.
    YALNIZ BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BİR BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...
  • Bende yeni bir navigasyon araştırıyorum. Next 5015 ve 5035 modelleri arasında kaldım. (Genel anlamda büyük şehirlerde kullanılan trafik bilgi sistemine ihtiyacım olmadığı ve olursa opsiyonel olarak eklenebileceği için eledim.)

İki ürün arasında ise gördüğüm kadarı ile;

5015 - Bluetooth + TTS (Cd. Sk. isimlerini okuma) ve VRplus (Sesli komut sistemi) YOK
    5035 - Fiyatı 30-TL civarı daha yüksek

Her iki cihazda 480x272 ekran çözünürlüğünde. Keşke 800x480 olsaymış.

Hali hazırda 5035 modelini almak bana daha mantıklı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Başarsoft haritası kullanan igi yazılımı içiren uygun fifatlı bir cihaz tavsşye ediniz arkadaşlar, ,

Hocam Lenovo a3000 7" Andorid kitkat 4.4.2 Tablet 3g ve GPS 1gb ram 8gb rom taksitli 285 TL .
    fakat böyle bir şey olamaz 4 sn. içerisinde uyduları buluyor . Onlarca navigasyon denedim hiç bir navigasyon bu kadar hızlı değil .
    Artısı var donanım haberde anlatılmış firmware yükleyerek tam donanımlı telefon haline dönüşüyor .
    Bu tabletler aslında Lenovo labtop yanında promosyonmuş.Kampanya bitince şu anki fiyattan satıyorlar . Değeri 700 tlden aşağı değil .
    Al kaçırma banada dua etmeyi unutma

http://www.sanalmarketim.com/lenovo-59426078-a730-a3300-quad-core-1gb-8gb-wifi-7-hd-3g-android-42/p_59503/

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Kıyaslama yönünde ŞU cihazı da değerlendirsin özellikle 800x480 px. cihaz arayanlar.

Ciddi indirim söz konusu. Paylaşayım bilgi olarak.

Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.