Şimdi Ara

BlackBerry 10.3.1 güncellemesi indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BlackBerry 10.3.1 güncellemesi indirmeye sunuldu

Geçtiğimiz yıllarda iflasın eşiğinden dönen ve yeniden akıllı telefon pazarında iddialı olmanın çabası içerisinde olan BlackBerry, önemli yenilikler içeren BlackBerry 10.3.1 güncellemesini kullanıma sundu.

Faaliyete geçtiği günden bu yana Android uygulamalarının çalıştırılmasına yerleşik olarak destek veren BlackBerry 10, yeni güncelleme ile Amazon Appstore uygulama mağazasını da kullanıcılara sunacak. Böylece uygulamalara erişim çok daha kolaylaşmış olacak.

Güncelleme ile gelen diğer bir yenilik BlackBerry Assistant dijital asistan uygulaması. Siri ve Cortana gibi sesli komutları algılayarak çeşitli fonksiyonlar başlatan BlackBerry Assistant bugüne kadar sınırlı olarak kullanımdaydı.

Bunlar dışında tüm iletişiminizi tek bir yerde toplayabileceğiniz BlackBerry Hub, burada istediğiniz platformdan mesaj yazmanızı sağlayan Instant Actions, Power Saving Profile üzerinden yüzde 15'e kadar enerji tasarrufu yapabilme, favori içeriklere daha kolay erişim, konferans uygulaması BBM Meeting şeklinde yenilikler mevcut.

Güncelleme tüm BlackBerry 10 cihazları için geçerli. Hali hazırda ABD, Avrupa, Kanada, Ortadoğu, Afrika, Asya/Pasifik ve Latin Amerika ülkeleri için güncelleme başlamış durumda.

• temiz kurulum tavsiye ederim, yapmayip guncelleyenlerde sorunlar oldugunu soyluyor crackberrydeki kullanicilar temizden yapanlarda sorun olmuyor benim gordugum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi bir işletim sistemi yok piyasada ne android ne ios ne wp...

• Yeni güncelleme çok güzel oldu. Zevkle kullandığım telefona yeniden aşık eder derecesinde güzel
  • Z30

Güncelleme çok stabil, Sistem baştan aşağı yenilendi. Yeni görünüm harika.

• biz daha android L yi bekliyoz ! Android almakla nasil hata yaptim ben ya

• Güncellemeyi kurdum ama bb id yi görmüyor dolayısıyla app güncellemesi yapamıyorum. aynı sorunu yaşayan var mı? şifreyi resetledim yok, idyi değiştirdim yok. zaten sorun username ve şifre girince entere basıyorsunuz işlem yapmıyor alet. ne iş anlamadım.

diğer türlü güzel güncelleme sanki.
  • BB OS candır gerisi heyecandır.
  • Bb10 çok sağlam bir sistem , bunu dünyaya yaymalı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackBerry'de güncelleme konusunda çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.