Şimdi Ara

Samsung'un Toolbox fonksiyonu uygulama haline geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un Toolbox fonksiyonu uygulama haline geldi

Samsung'un sadece Galaxy S5 modelinde kullanıma sunduğu Toolbox adlı yüzen kısayol grubunun benzeri, üçüncü taraf bir geliştirici tarafından Android platformu için tasarlandı.

Toolbox-Floating Window App adındaki uygulama ekranda herhangi bir yere konumlandırılabiliyor ve tek tıklama ile aşağı doğru 5 adet kısayol ikonu açıyor. Bu kısayolları istediğini gibi belirleyebiliyor ayrıca renkleri de değiştirebiliyorsunuz.

Galaxy S5 sonrasında nedeni bilinmeyen bir şekilde iptal edilen Toolbox fonksiyonunu denemek isteyenler ilgili linkten uygulamaya erişebilir.

• S4 ve S5 kullandım ikisinde de vardı Toolbox, S4'te yokmuş S5'te ise iptal edilmiş gibi anlaşılıyor haberinizden.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

S4 ve S5 kullandım ikisinde de vardı Toolbox, S4'te yokmuş S5'te ise iptal edilmiş gibi anlaşılıyor haberinizden.

Zorladim biraz sizin gibi anlamak icin ama olmadiBence hersey gayet acik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Belki benim bahsettiğim toolbox ile haberdeki toolbox başkadır :) Ben yanlış anlamışımdır. Benim belli ki karıştırdığım toolbox önceki telefonum olan S4'te vardı, şimdi kullandığım S5'te de var. Haberde bahsedilen sizin söylediğiniz üzere başka toolbox :)

Haberde geçen

quote:

Samsung'un sadece Galaxy S5 modelinde kullanıma sunduğu Toolbox adlı yüzen kısayol grubunun benzeri, üçüncü taraf bir geliştirici tarafından Android platformu için tasarlandı.

Toolbox-Floating Window App adındaki uygulama ekranda herhangi bir yere konumlandırılabiliyor ve tek tıklama ile aşağı doğru 5 adet kısayol ikonu açıyor. Bu kısayolları istediğini gibi belirleyebiliyor ayrıca renkleri de değiştirebiliyorsunuz.

Galaxy S5 sonrasında nedeni bilinmeyen bir şekilde iptal edilen Toolbox fonksiyonunu denemek isteyenler ilgili linkten uygulamaya erişebilir.

kısımlarına kafam takılmıştı. Ben S5 sonrasında da var olduğunu biliyorum ama dediğim gibi haberdeki toolbox ile benim bahsettiğim farklı galiba. Çünkü Note 4'te de var benim bahsettiğim toolbox.

• mehmednaim kullanıcısına yanıt
    Sanirim siz haklisinizBende S5 kullaniyorum ve var, gerci s5 sonrasinda denilerek kastedilenin ne oldugu pek acik degil cünkü siz de Note 4'ün bu özellige sahip oldugunu düsünüyorsunuz. Yalniz S4 stock firmware ile bu özelligi sunmuyordu ondan eminim cünkü toolbox özelligi S5 ile geldi
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    Siz polis şapkasıyla gelince ben kendimden ciddi şekilde şüphe ettim açıkçası, acaba 5.0 güncellemesinden sonra mı gitti dedim baktım toolbox duruyor, sonra kendi kendime dedim bu tollbox başka toolbox olmalı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.