Şimdi Ara

WhatsApp sesli arama özelliği Android'e geldi (gitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WhatsApp sesli arama özelliği Android'e geldi (gitti)

WhatsApp'ın bir süredir deneme sürecinde olan sesli görüşme özelliği nihayet yaygın kullanıma geçmeye başladı. Özelliğin ilk durağı Android platformu oldu.

WhatsApp 2.11.528 nolu sürüm ile kullanıcılar artık sesli görüşme yapmaya başlayacak. Ancak ilk etapta arkadaşların birbirini davet etmesi ve kabul etmesi gerekiyor. Diğer türlü güncellemeyi kurduğunuz anda sesli görüşme aktif olmuyor. WhatsApp tarafından resmi bir açıklama gelmediği için Xda gibi paltformlarda davetlerin nasıl gönderileceği hakkında bilgiler veriliyor. Bazı kaynaklar firmanın henüz tam anlamıyla sistemi oturtamadığını belirtiyor.

Ancak 2.11.528 nolu sürümün biraz sıkıntılı olduğu belirtiliyor. Bu bakımdan uygulamanın web sitesine giderek 2.11.531 sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

• Kimse yazmamis server kapali su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok konuşuldu whatsapp sesli görüşme özelliği. Sanki piyasada başka örneği yok. Zamanı gelince indirir deneriz. Zaten çok kullanılacağını sanmıyorum. Messenger sesli görüşme özelliği biraz daha aktif kullanılıyor sanki

• Tek internet paketi çok pahalıya geldiğinden dakika almak zorundayız yani kullanılmayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelen gideni sesli aratırmış.
  • http://imgim.com/2544incis9886382.png

• WhatsApp sesli arama özelliği Android'e geldi (gitti)
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

WhatsApp sesli arama özelliği Android'e geldi (gitti)

Nnumarani at bi arayim

• Deneyen var mı
  • Bence yaygın olarak kullanılır. Aksini düşünmek saçma gibi.Sonuçta dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması.

• Deneyen oldu mu acaba ?
  • Whatsapp bu özelliğin çok ekmeğini yiyecek demedi demeyin

• Deneyen yok mu yav
  • Pm lutfen

• Davetiye atacak kimse var mı

• denedim. iğrenç. sebebiyse net hızı sanırım. gerçi 8mbit ama ne karşıyı duyuyon adam gibi ne o seni.
  • Dün deneme şansım oldu ve ses çok berbat.Cızırtılı bi şekilde gidip geliyor
  • Ben de denedim. Gayet iyiydi. Bi sıkıntı görmedim. Bence daha da iyi olacak gibi...

• Ses biraz geriden geliyor oda internet erisimim ile ilgili bi problem sanirim. Ayrica sesimi kendim duyuyorum bunun nedenini cozemedim ama can sıkıcı. Bi kac guncellemeyle sorun cozulur sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet altyapılı birşey Türkiye de maalesef tutmaz. Dandik paketlere 30-35 lira veriyoruz. Hızlar zaten yerlerde ne olacaktı başka. Sesin geç gitmesi ve gelmesi internet hızı ve bağlı olduğunuz erişimi sağlayan modemin içinde var olan firewall yani güvenlik duvarı ıle de alakalı olduğunu unutmayın. Güvenli duvarı açık olduğunda modem bu durumda korumaya geçebilir ve size gelen sesi cozmeyebılır. Tabı bunu WhatsApp aşar mı nasıl aşar bilemem.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.