Şimdi Ara

HTC One M9 basın afişlerinin sızdırıldığı iddia ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One M9 basın afişlerinin sızdırıldığı iddia ediliyor

HTC'nin 1 Mart tarihindeki lansmanında tanıtacağı yeni amiral gemi modeli için heyecanlı bekleyiş devam ederken, One M9 ile ilgili basın görsellerinin sızdırıldığı iddia edildi. Geçen yıl da lansmandan birkaç gün önce resmi görselleri inceleme fırsatı bulmuştuk.

Basın görsellerinde modelin gri ve gümüş üzerine altın rengi versiyonları görülüyor. Firmanın geleneksel One serisi tasarımından vazgeçmediği anlaşılırken, arka kısımdaki Duo Camera teknolojisi yeni modelde yer almayacak. Daha önce dile getirilen BoomSound ızgalarının köşelere yaslanması şeklindeki değişiklik ise bu görsellerde mevcut değil. Eğer görseller gerçekse HTC bu fikirden vazgeçmiş olabilir.

Cihazın donanımı ile ilgili iddialar da yine aynı çizgide ilerliyor. Bunları 5 inçlik Full HD ekran, 64-bitlik Snapdragon 810 yongaseti, 4GB RAM, 20MP çözünürlüğünde arka kamera, 4 MP Ultrapixel ön kamera, 32GB artırılabilir hafıza, 9.61mm kalınlık, 2900mAh gücünde bir batarya ve Android 5.0 üzerine Sense 7 arayüzü şeklinde sıralayabiliriz. Modelin beklenen fiyatı ise 750 Avro civarında. Firmanın ayrıca aynı donanımı 5.2 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükteki ekran altına sığdıran One M9 Plus modelini de lansmanda tanıtması bekleniyor.

• Bune ya :D tasarim m8 ile hemen hemen ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle olursa guzel olur ancak halen fiyat cok pahali

• HTC bandı yine var. Kamiller.

• Böyle çıkarsa ve 750€ olursa HTC yine yoklardı oynar bu sene.

• Sanırım şirketlerin para kazanma ve devamını getirebilme taktiği bu. Kullanıcıya tam istenen mükemmel cihazı vermiyorlar. Tasarım tutsa özellikler, özellikler tutsa tasarım istenildiği gibi olmuyor. Ekonomik anlamda strateji bu sanırım. Yani başka bir şey gelmiyor aklıma.

• Htc bandını sektiriyim htc bu saçmalığı htc tasarımcıları neden düzeltmiyor anlamıyorum

• Çok pahalı çıkarıyor be telefonlar HTC.
  • 4GB ram derken??

kaynakta 3 GB yazıyor (?)

• Bu ney lan! Lansmana en yakın sızıntı bu fakat ben önceki sızıntılar gibi olmasını ümit ediyorum.

• SANAL TUŞLAR HEMEN ALTINDA HTC LOGOSU ONUN ALTINDA KOCAMAN BİR BOŞLUK...

• 4 MP Ultra Pixel? Hem mega pixel hem ultra pixel mi? Sadece up olmasi lazim on kameranin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

SANAL TUŞLAR HEMEN ALTINDA HTC LOGOSU ONUN ALTINDA KOCAMAN BİR BOŞLUK...

Hoparlör yok mu logonun altında ?

• Umarım bu görseller doğru çıkmaz. Bu tasarım berbat olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Auerbach1

4 MP Ultra Pixel? Hem mega pixel hem ultra pixel mi? Sadece up olmasi lazim on kameranin.

4UltraPixel=4MegaPixel
  • bildiğin m8 plus olmuş bu
  • M8'den ayırt edemedim.
  • böyle gelirse benim için tasarım hayal kırıklığı olur.
  • Telefon 4 değil 3 GB Ram ile geliyor
  • Htc eğer böyle verirse bu sefer one serisi biter m7 konsepti çok iyiydi ya keşke çok yuvarlatmasalardı kenarları

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.