Şimdi Ara

Şampiyonluk İstanbul'dan Geçiyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

Orijinalden alıntı: tcan

quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Yenemezsiniz zaten

Derbi kazanana kupa verilmiyor koçum. GS maçı eşittir Bursa maçı eşittir Konya maçı. Her maçın değeri 3 puan.

Ayrıca Arena'da en az 2 fark atarız size.

Seni zaten öldürmüşler de hala konuşuyorsun.

Bunu çıkıp bir Fenerbahçeli şu şekilde söylese "Biz size Kadıköy'de en az 2 fark atarız" dese hani tamam bir ihtimal derim de yahu kendi evinde oynadığın maça bak. Takımının 2015 performansına bak da öyle konuş derler adama.

Bu arada ben Kadıköy'den puan alacağımıza inanıyorum. 1 puan alırsak Fenerbahçe'nin işi bana göre daha zor. Onlar içeride Beşiktaş'la oynayacak. İçeride onlara zorlanıyorlar.

Takımım deplasmanda 13 maçta 11 galibiyet aldı. Takımıma güveniyorum ve şampiyonluk gazıyla size en az 2 fark atacağımızı düşünüyorum. Bunda alınacak gücenecek bir şey yok. 33. hafta gelsin görelim.

• tcan denen liseli GS forumuna ne zaman elveda diyecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

tcan denen liseli GS forumuna ne zaman elveda diyecek acaba?

Liseli olunca ne oluyor? Bana göre en saçma yorumların başında geliyor liseli, ergen falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Fenerbahçe daha maç kaybetmez. Olmadı penaltı, o da olmadı gider hakem atar. O yüzden ne yapıp edip almamız lazım o maçı...

niye ? o maç hakemsiz mi oynanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan1991

quote:

Liseli olunca ne oluyor? Bana göre en saçma yorumların başında geliyor liseli, ergen falan.

Aslında liseli deyince liseye giden anlamı akla gelmemeli. İnsan elli yaşında da liseli olabilir. Çocukça hareketler, trollemeler falan yapıyorsa elli yaşında da liselidir. Yani aslında "liseli" düşünce tarzı gibi bir şey olarak algılanmalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu saatten sonra da arena dolmaya başlasa iyi olacak..

caner sana hashüsle ortak bir bildiri yayınlıyoruz kendisi cezalı biliyorsun

şimdi hacı stad konusunda olay şu ;

bizim taraftar sezon başından beri metrosuz ulaşıyor stada, karda yağmurda gidiş/dönüş 2'şer kilometre yol yürüyor.. buda haliyle eziyete dönüşüyor tabi. + olarak;

sen bu yıldırma politikalarını biliyorsun.. verilen ama tutulmayan sözler. diğer büyüklere yapılsa bu yıldırma, boy boy afişe ederler sızlanırlardı durum belli yani. tamam bunlar mazeret değil ama yinede stadın dolmasında birer etken hepsi. ayrıca hashüs diyorki ;

bizim ne çektiğimizi kimse bilmiyor. millet tem'de yürüyor bir gün biri geberip gidecek kimsenin haberi yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Başakşehir yine dörtler.

Şampiyonluk İstanbul'dan Geçiyor

Şampiyonluk İstanbul'dan Geçiyor

Fotoğrafını attığınız rüya aleminden çıkıp gerçek dünyaya dönmenizi tavsiye ederim.

Ne bu özgüven?Geçmişinize bakın önce Liverpool maçı öncesi kalp kırmak istemiyorum,siz anladınız aklımdaki skoru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Günübirlik sevinçler.

Biz yenildikçe adamlar şampiyon olmuş gibi seviniyor.

33. hafta o kupayı sahanızda kaldıracağız. Acı ama gerçek.

birader komedisin valla hahaha

yukarda Bjk-Gs istatistiklerini saydım dedin ki ben zaten kazanacağız demedim kupa kaldıracağız dedim diyorsun şimdi de 2 fark atarız diyorsun. Kendi kendinle çelişiyorsun.

ha ayrıca kurallardan falanda bi haberdarsın 33. hafta kim kime kupa veriyor muz cumhuriyeti mi orası ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan1991

quote:

Aslında liseli deyince liseye giden anlamı akla gelmemeli. İnsan elli yaşında da liseli olabilir. Çocukça hareketler, trollemeler falan yapıyorsa elli yaşında da liselidir. Yani aslında "liseli" düşünce tarzı gibi bir şey olarak algılanmalı bence.

Ona bir şey demiyorum zaten de insanın yaşı küçük olunca dikkate almayanlar da var. Ben asıl o konuya kızıyorum. Örnek vermek gerekirse 10 sene önce açtığım bir konu vardı bilgisayar sistemleriyle ilgili. Hiç düzgün yorumda bulunan olmadı. Şimdi olsa herkes düzgünce yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

quote:

Orijinalden alıntı: CLuB4R

Evet beyler durum açık bundan sonraki 5 maçımızda İstanbul'da takım uzun yolculuk yapmayacak.

Galatasaray - Kayseri Erciyes
    Fener - Galatasaray
    Galatasaray - Başakşehir
    Kasımpaşa - Galatasaray
    Galatasaray - Karabük

Evimizdeki maçları rahat kazanıp fener deplasmanından en kötü beraberlik almalıyız .
    Kasımpaşa zaten bu sene felaket kötü Bursa'dan 5 Balıkesir'den 5 Mersin'den 6 yedi herkes Şota'nın gitmesini istiyor bu maçı da sorunsuz atlatıp yolumuza devam etmeliyiz.

En iyi diyecektin heralde

bu mesajı eksileyenlerin %99 unun kadıköyde galibiyet görmemiş olmasıda ayrı komik

• ben bu beşiktaşlılardaki özgüvene hayranım ya :D
  • quote:

Günübirlik sevinçler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLuB4R

quote:

Günübirlik sevinçler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

quote:

Yenemezsiniz zaten

Derbi kazanana kupa verilmiyor koçum. GS maçı eşittir Bursa maçı eşittir Konya maçı. Her maçın değeri 3 puan.

Seni zaten öldürmüşler de hala konuşuyorsun.

Bunu çıkıp bir Fenerbahçeli şu şekilde söylese "Biz size Kadıköy'de en az 2 fark atarız" dese hani tamam bir ihtimal derim de yahu kendi evinde oynadığın maça bak. Takımının 2015 performansına bak da öyle konuş derler adama.

Bu arada ben Kadıköy'den puan alacağımıza inanıyorum. 1 puan alırsak Fenerbahçe'nin işi bana göre daha zor. Onlar içeride Beşiktaş'la oynayacak. İçeride onlara zorlanıyorlar.

Takımım deplasmanda 13 maçta 11 galibiyet aldı. Takımıma güveniyorum ve şampiyonluk gazıyla size en az 2 fark atacağımızı düşünüyorum. Bunda alınacak gücenecek bir şey yok. 33. hafta gelsin görelim.

• quote:

quote:

Yenemezsiniz zaten

• quote:

Günübirlik sevinçler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.