Şimdi Ara

çamaşır makinası önerisi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hotpoint.com.tr/urun-hakkinda-bilgi/-/d/%C3%A7ama%C5%9Fir_makinesi/FMD_823B_TKC/F086322

Bu ürün için ne diyorsunuz , 1200 liraya kadar aklınızda alternatifler nelerdir.

Birde internetten çamaşır makinası alınır mı ?

• Arcelik 60. Yil ozel subat ayi icin ekstra indirim var, 8 kilo 1000 a+++ 1099 TL. Iyi makina cok iyi firsat.

http://m.arcelik.com/camasir-makineleri-8-kg-8103-ycm-camasir-makinesi-onden-yuklemeli.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profilo CMG140DTR ve AEG L75280FL tavsiye ederim.
  • Bugün Arçelik 8103 aldık yarın gelecekmiş, annemin ısrarı sonucu bu markayı aldık yoksa aklımda profilo yada hotpoint ariston vardı.
  • Candogan Bey merhaba. Ben annem için Camasir makinasi almak istiyorum yalniz annenin en çok önemsediği şey a sinifi olması ve çift kişilik battaniyeyi yikayacak kapasitesi olması :) bunlar dişinda program sayisi v.s gibi kriterlerimiz yok. Maksimum 1300 liralik butcemiz icin öneride bulunursanız çok sevinirim teşekkürler.

• yunaseru Y kullanıcısına yanıt
    Bosch wat24460tr modelini incelemenizi öneririm bende bu makineyi bir kaç aydır kullanıyorum gayet memnunum inverter motor ve yenilenen görüntüsüyle gayet güzel makine yorgan programıda var.

• Tavsiyeniz icin tesekkur ederim.Acikcasi ben LG nin 8 kiloluk makinalarini alalim diye söyledim ama annem en az 9 kilo istiyor çok kararsizim Profilo mu LG mi ya da başka bi marka mi almaliyiz?

• LG F12B8TDP5 8 kg/1200 devir bu makina çift kişilik battaniye yorgan yikar mi?

• Ya da Profilo CMG140DTR mi almaliyiz?

• yunaseru Y kullanıcısına yanıt
    LG yerine CMG140DTR alın. Son zamanlarda oldukça beğenilen bir makine olarak bir hayli sükse yaptı forumda.

LG'nin genel sorunu; kalitesinin üstünde abartılı pazarlama taktikleri uygulaması ve servis/yedek parça olayının Profilo kadar düzgün olmamasıdır.

Ben olsam CMG140DTR'ye yeten bir bütçem varsa (hatta olmasa bile) LG'ye bakmazdım.
  • Tesekkur ederim Profilo CMG140DTR aldik inşallah memnun oluruz:)

• mrb,, sizlerden beyaz eşya konusudna yardım isticem.. nişanlımla beyaz eşya arıyoruz. bosch ve Siemens i dolaştık.. iyidir dediler diye.. ama ben de araştırmadan almayan biriyim. birkaç model tavisye ettiler bayiler. şimdi ithal ürün yerli ürün olayı var.. bilgimiz olmadığı için bir şey diyemiyruz. bana Siemens şu modelleri önerdi şu fiyatlara(peşin):
    buzdolabı: KG57NP72 NE INOX: 2360 TL
    BULAŞIK: SN 26 881 : 1300 TL
    ÇAMAŞIR: WM 12 T 480: 1390 TL

sizler bunları tavsiye dermişiniz. değilse hangi marka hangi model önerirsiniz? tşkler şimdiden..

• LG F12B8TDP nasıl acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.